• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yaka Köfte

Adres :

Yeni Mahalle Adnan Menderes Bulvarı No : 140 Aydın/çine Aydın » Çine

Sektör :

Yetkili Kişi :

Volkan Kavak

E-Posta Adresi :

volkankavak2@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 438 21 92

Whatsapp 2:

0 (536) 438 21 92

Aydın ilinin Çine ilçesinde bulunan işletmemiz, kurulduğu günden bu yana samimiyet odaklı hizmeti kendine ilke edinmiştir ve sizlere ev ortamı sıcaklığında kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Güler yüzlü çalışanlarımız ve hijyenik koşullarda üretilen lezzetli yemeklerimizle yüksek oranda müşteri memnuniyetine sahip olan restaurantımızın adı, Aydın restaurant sektöründe övgüyle anılmaktadır.

Restaurantımız, bir işletmede aradığınız kaliteli, hızlı ve güler yüzlü hizmet, işinin ehli çalışanlar, hijyenik mutfak koşulları, bütçe dostu fiyatlar ile leziz yemeklerin tümünü bünyesinde barındıran bir işletmedir ve mevcut durumunu korumak ve geliştirmek için her gün azimle çalışmayı sürdürmektedir.

Siz değerli müşterilerimize başta köfte çeşitleri olmak üzere çorba ve sulu ev yemeği seçenekleriyle de damak zevkinize uygun yiyecekleri sunmaktayız. Ailenizle ve arkadaşlarınızla geçireceğiniz keyifli bir yemek öğününde, sunduğumuz sıcak aile ortamı sayesinde gönül rahatlığı ile işletmemizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca her türlü organizasyonunuz için isteğiniz doğrultusunda ve seçmiş olduğunuz yemeklerden oluşan toplu yemek hizmetimiz de mevcuttur. Sizleri işletmemizde ağırlayamadığımız durumlarda da lezzetli yemeklerimizi paket servis olarak da sizlere gönderebilmekteyiz. İşletmemiz tüm bu hizmetlerimizi sizlere sunarken fiyatları makul oranlarda tutarak ekonomik açıdan da sizleri memnun etmektedir.

Şehir dışından bile misafir ağırlamanın haklı gururunu yaşayan işletmemiz, her geçen gün menüsüne kattığı yeni lezzetlerle beraber büyüyüp gelişmekte, müşterilerimizden aldığımız olumlu olumsuz her geri dönüşü de önemseyerek buna uygun olarak kendini yenilemeye devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR