• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yakamoz Otomotiv

Adres :

Fatih Mahallesi Kesmetat Sokak No: 32 Selçuklu Konya Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdurrahman Bademci

E-Posta Adresi :

yakamoz_otomotiv@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (543) 799 93 23

Whatsapp 2:

0 (543) 799 93 23

Whatsapp 3:

0 (507) 865 86 61

Firmamızın kuruluş amacı olan yol yardımı ve oto kurtarma hizmetini, siz değerli müşterilerimiz için en güvenli ve kaliteli şekilde yerine getirmekteyiz. İhtiyaçlarınıza ve isteklerinize her an cevap verebilmek amacıyla 7/24 hizmetinizdeyiz. Kuruluşumuz Konya oto servis ve tamirhane sektöründe ses getiren başarıları ile liderliği gururla taşımaktadır. Hava durumu, mesafe uzaklığı ve benzeri şartlar ne olursa olsun bir arama tuşu uzağınızda olan firmamız en zor anlarınızın güven veren yardımcısı ve kurtarıcısı olmuştur.

Son teknolojinin takipçisi olarak, yenilikleri bünyesine hızlı bir şekilde alıp uygulayarak, siz değerli müşterilerimizin her zaman hizmetimizden memnun kalması adına çalıştık. Hızlı, kaliteli ve güvenilir görev anlayışını benimseyerek en çok tercih edilen ve vizyon sahibi firması haline geldik. Hizmetinize tahsis ettiğimiz her aracın kontrolü belli dönemlerde dikkatle takip edilmektedir. Güvenliğiniz için gereken her işlem ve uygulama firmamız tarafından özenle yapılır.

Sorunlarınıza pratik ve hızlı çözümlerimiz, özen gösterdiğimiz iş ahlakımız ile görevimizi yerine getirdiğimiz kurum veya kişilere karşı olan sorumluluklarımızı, üstün bir dikkat ve kalite anlayışıyla yerine getirmekteyiz. Firmamız ve çalışanlarımız olarak sizlerin vaktine saygı duyuyor ve işlerimizi sizin isteklerinizi göz önüne alarak seri bir şekilde yerine getiriyoruz. Beklentileri en iyi şekilde karşılayabilmek adına değişim ve gelişime her zaman açık bir kapı bırakarak dünya standartlarında hizmet anlayışını devam ettiren firmamız sizlerin mutluluğuyla paralel motive olmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR