• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yakamoz Tekel

Adres :

Hoca Ahmet Yesevi Cad. Veliefendi Mah. No: 89 İstanbul » Zeytinburnu

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

azizyldrm000@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 616 42 06

Whatsapp 2:

0 (544) 642 53 83

İstanbul tekel bayi olarak Yakamoz Tekel adıyla sizleri birmilyonnokta.com adresine davet ediyoruz. Tekel ihtiyaçlarınız için kusursuz markete mi ihtiyacınız var? O halde en doğru adreste olduğunuzu bilmelisiniz. Zeytinburnu ve çevresinde bulunuyorsanız istediğiniz zaman tekel bayimizi ziyaret ederek alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz alo paket servisimizden de yararlanarak siparişlerinizi iletebilirsiniz. Zeytinburnu tekel bayi iletişim numaralarından bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli ürün çeşitliliğimize göz atarak tekel ürünlerinizi kısa sürede belirleyebilirsiniz.

Zeytinburnu gece açık tekel bayi, İstanbul Zeytinburnu alkol satış noktası, İstanbul Zeytinburnu en yakın tekel market olarak en kaliteli ve yeni ürünleri siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz. İstanbul Zeytinburnu 7/24 tekel bayi olarak her saat alışveriş gerçekleştirebilmeniz için sizlerleyiz. Kuruyemiş, alkollü ve alkolsüz içecek, meyve, hijyenik ürünler gibi pek çok ihtiyacınız için bizi tercih edebilirsiniz. Paketler hijyenik koşullara uygun biçimde hazırlanmaktadır. Tereddüt etmeden, evden çıkmadan online alışveriş yapabilirsiniz. Birbirinden farklı ürün çeşitlerimiz İstanbul’da sizleri bekliyor.

Yeni nesil tekel alışverişi için pratik çözümler üreterek sizlerle buluşmaya devam ediyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Etik ilkeler doğrultusunda güvenli alışveriş sunuyoruz. Bizi takip ederek ekonomik kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz. Zeytinburnu evlere alkol siparişi hizmetimiz yoğun ilgi görüyor. Sizler de online hizmetlerimizi tercih ederek ürünlerimizi inceleyebilir ve ürün seçimlerinizi yapabilirsiniz. Ekonomik, kaliteli ve hızlı alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR