• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yalçınar Tel Örgü ve Çit Sistemleri

Adres :

Temrek Mah. Sanayi Sitesi Cad. No: 61 Manisa » Köprübaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yalçın Akbıyık

E-Posta Adresi :

akbiyikyalcin@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 330 85 49

Dünden bu güne insanların ihtiyaçları sürekli değişim göstermektedir. Birçok amacı karşılayan tel örgü ve çit sistemleri de değişen düzenle çeşitlilik kazanmıştır. Bu sektörde hizmet veren birçok firma vardır. Ancak özellikle güvenlik amacı ile tel örgü ve çit sistemi ihtiyacı olan bireylerin doğru firma seçimi yapması gerekir. Çünkü kullanılan malzemenin sağlam olması ve monte etme aşamalarını yapan ekibin işinin ehli olması çok önemlidir.

Sektöründe kendini ispatlamış olan firmamız dün hassasiyetle başlattığı hizmeti bugünlere aynı hassasiyetle taşımaktadır. Üstün kalite ve profesyonel ekibi ile her türlü talebi karşılama potansiyeline sahiptir. Uygun fiyat seçenekleri ve doğa şartlarına karşı dayanıklı ürünlerle hizmetlerine devam ettirmektedir.

Manisa metal olarak hizmet kalitesini hem ürünlerimize hem de uzman ekibimizle yaptığımız işlemin her aşamasına taşıyarak müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz. Özellikle en kaliteli malzeme seçimini modern tasarımlarla birleştiriyoruz. Hızlı ürün teslimatı ile size zaman kazandırırken kolay montaj imkanı sağlayarak da sizleri yormayan bir süreç geçirmenizi amaçlıyoruz. Sade desenler olduğu gibi renkli şık modellerle de siz değerli müşterilerimize birçok çeşit sunarak talepleri en güzel şekilde karşılıyoruz.

Estetik görünüme sahip her ürünümüz ile daha geniş kitleleri hedeflemekteyiz. Firmamız sahasında en iyi hizmeti sunmak için çalışıp kalitesi ve donanımı ile her gün daha da güçlenerek mükemmelliği hedeflemektedir. Uzun yıllar güvenliğinizi sağlayan ve dayanıklı ürünlerimizi sizlerle buluşturmaktan gurur duyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR