• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yalı Harita Mühendislik

Adres :

Çiftlik Mah. Yalı Çiftlik Cad. No: 38 Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Hüseyin Aydın

E-Posta Adresi :

aydinh.hü[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 734 18 97

Yalı Harita Mühendislik ailesi olarak birmilyonnokta.com kervanına katılan üyelerden biri olmaktan gurur duyuyoruz. Harita ve kadastro alanında hızlı bir şekilde hizmet veren, kısa sürede belge ve evrakları hazırlayıp teslim edebilecek kaliteli ve profesyonel çalışan ekibimizle siz değerli müşterilerimiz için özenle çalışıyoruz. Harita ve mühendislik büromuzda alanında uzman mühendis ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile birçok çalışmaya imza atıyor, siz kıymetli müşterilerimizin harita ve kadastro alanındaki önemli işlerini en kısa sürede resmiyete döküyoruz. Çeşitli birçok hizmetimiz ile müşterilerimiz tarafından özellikle tercih ediliyor ayrıca bütçe dostu işlemlerimiz ile uygun fiyatlarla işlemlerinizi en kısa sürede tamamlama garantisi veriyoruz.

Muğla hizmet sektöründe harita ve kadastro alanında hizmet veren şirketimiz siz değerli müşterilerimiz için özenle çalışmakta, her an her yerde işlemlerinizi en kısa sürede tamamlayarak sizlere teslim etmektedir. Halihazır harita yapımı, imar planı uygulaması, yapı aplikasyon krokisi hazırlama, kat mülkiyeti hizmeti, zemin etüdü uygulaması, röperli kroki hazırlama, parsel ölçüm hizmeti, harita mühendislik hizmeti ve cins değişikliği işlemleri gibi birçok hizmeti bünyesinde bulunduran şirketimiz oldukça profesyonel çalışmalar sergilemektedir.

Son teknoloji ekipmanlarla kaliteli hizmet sunan şirketimiz profesyonel çalışmalarla siz değerli müşterilerimize uygun fiyat garantisi sunmakta ayrıca en hızlı şekilde işlemlerinizi tamamlamaktadır. Siz de profesyonel ve kaliteli işçilik sunan harita ve kadastro mühendislik bürosu arayışı içerisindeyseniz bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR