• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yalın Kuyumculuk

Adres :

1723 Sokak No: 28/a İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan İnay

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Yalın Kuyumculuk firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. İzmir takı ve aksesuar sektöründe hizmet veren firmamız Yalın Kuyumculuk ismi ile çalışmaktadır. Değerli metal ve taşları işleyerek takı ve aksesuar haline getirip siz müşterilerine sunan firmamız hizmet sunduğu çevrede alanında ki çalışmaları ile önde gelen firmalardan birisidir. Firmamız sahip olduğu popülerliği sağlamasındaki bir diğer faktör ise sonsuz müşteri memnuniyeti ve sonsuz dürüstlükteki hizmet anlayışıdır. Bu sebeplerden ötürü firmamız büyük bir müşteri kitlesine sahiptir.

Birçok konuda müşterilerine hizmet sınan ve memnun olmalarını sağlayan firmamızın bazı hizmetleri şunlardır; çeşitli bilezik modeli sunma, altın yüzük satışı, altın set satışı, pırlanta yüzük satışı, tektaş yüzük tamiri ve altın kolye satışı gibi daha bir sürü hizmeti siz müşterilerine sunmaktadır. Sunduğu tüm hizmetleri alanında gerekli eğitimi almış, deneyimli ve uzman insanlar tarafından yapılmaktadır. Alanında uzman insanlarla çalışan firmamız bu sayede sizlere en üst kalite hizmeti sunabilmektedir.

Firma olarak müşteri odaklı çalışan ve müşteri memnuniyetine büyük bir önem veren firmamız siz müşterilerine en uygun fiyatlar ile birlikte hizmet sunmaya çalışmaktadır. Siz de firmamızın hizmetlerinde yararlanmak istiyorsanız merkezimizi ziyaret edebilir ve ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Müşterilerinin istek ve talepleri doğrultusunda çalışan firmamız kendinden emin bir şekilde sizlere yardımcı olmak için beklemektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR