• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yanar Döner

Adres :

8911/6 Sk No: 11/b Balatçık/çiğli/izmir İzmir » Çiğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Orhan Eren

E-Posta Adresi :

orhanerennn1453@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 850 17 65

Whatsapp 2:

0 (539) 850 17 65

Yanar Döner olarak İzmir Çiğli’de faaliyet gösteren işletmemiz, kaliteli lezzetleri, güler yüzlü personelleri, hijyenik ortamı ve eşsiz lezzetleriyle İzmir fast food sektöründe fark yaratıyor. Yılların deneyimi ve tecrübesini yenilikçi yapısıyla birleştiren işletmemiz, müşterilerinin beklentilerine ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri üreterek bölgenin en çok tercih edilen ve en çok tavsiye edilen işletmesi konumunda bulunuyor. Çalışmalarını hep daha iyiyi ve daha kaliteliyi müşterilerine sunma niyetiyle sürdürüyor.

İşletme olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet, uzman kadro, yenilikçi çözümler ve uygun fiyattır. Salonumuzda bütün müşterilerimiz misafirimizdir. En iyi şekilde ağırlanmayı hak eder ayrıcalığa sahiptirler. Arzu ve istekleri başımızın tacıdır. Personellerimizin her biri alanında yetişmiş, güler yüzlü, özverili ve işine tutkuyla bağlıdır. Bütün bu özellikleri müşterilerimizi en iyi şekilde ağırlamalarına imkân sağlamaktadır.

Yanar Döner olarak kalitemizden ödün vermeden hep yeni arayışlar içerisinde bulunuyoruz. En trend uygulamaların tatbikçisi konumunda bulunuyor, gerek menü gerekse sunum açısından müşterilerimizi sürekli yeniliklerle tanıştırma gayreti içinde bulunuyoruz. Kaliteli ve ayrıcalıklı hizmetlerimizi uygun fiyat avantajıyla taçlandırarak her bütçeye ekonomik menüler sunuyoruz.

Ailecek nerede yemek yiyebiliriz, en yakın döner salonunuz nerede bulabiliriz diyorsanız sizleri mekanımızda ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Nezih ve ferah mekânımızda olduğu gibi evlere ve iş yerlerine alo paket servisimiz vardır. Bu sayede her nerede olursanız olun lezzetlerimizle buluşturuyor, damaklarınızın bayram etmesini sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR