• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yaren Klima

Adres :

Yenidoğan Mahallesi Ufuk Caddesi Ressam Sokak No: 10 Daire: 4 İstanbul » Sancaktepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Sürman

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 117 75 38

İstanbul’un Sancaktepe semtinde hizmet veren Yaren Klima, birmilyonnokta.com üyesidir. Sancaktepe ve civarında ısıtma ve soğutma sistemleri üzerine klima montajı ve satışı ile tamir bakım onarım hizmetleri sağlayan bir kuruluşuz.

Ozon tabakasındaki delik yüzünden, mevsimler ve hava koşullarında da değişimler gözlendi. Aşırı sıcaklıklar, bizi ister istemez; klima adı verilen, elektrikle çalışan, kullanımı kolay ve zahmetsiz olan teknoloji cihazlarına yöneltti. Ev ve işyeri havamızın konforunu bu cihazlarla kışın sıcak, yazın soğuk hava akımı olarak değiştirebiliyoruz. Tabii her elektrikli cihazın olduğu gibi klimanın da bakımlarının yapılması şarttır. Çünkü soluduğunuz havayı direkt olarak değiştiren bu cihazlar, zamanla toz ve bakteri yuvasına dönüşebilirler.

Ortamdaki havayı soluduğunuz için temizlenmeyen ve periyodik bakımları yapılmayan bu cihazlar, insanlarda çeşitli solunum yolları hastalıklarına davetiye çıkarmaktadır. Bu durum, çok tehlikeli ve ölümcül sonuçlarla sonuçlanabilmektedir. Bu yüzden bizler, klimalarınızın bakımını yapmaktayız. Klima temizliği ve bakımı, her yıl düzenli olarak yapılmalıdır. Yine arızası olan klimanızın herhangi bir parçasındaki sorun tespit edilmez ve kullanılmaya devam edilirse bütçenize yansıyacak çok ağır hasarlara neden olabilir.

İstanbul teknik servis hizmetleri konusunda çeşitlilik gösteren bir şehirdir. Biz, marka çeşitliliğine sahip olarak birçok klima cihazı montajını yapmaktayız. Müşteri isteklerini programımıza alarak montaj zamanını müşteriyle karşılıklı belirliyor ve en uygun zamanı seçerek montajı gerçekleştiriyoruz. Ekibimiz küçük yaşlardan beri bu sektörde yetişmiş, deneyim kazanmış kişilerden oluşmaktadır. Bugüne kadar sayısız klima montajı gerçekleştiren bizler, müşteri ilişkilerini sağlıklı ve kalıcı olarak sürdürüyoruz. Müşteri beğenisi firmamız için çok önem taşımaktadır. Gelecekte de iyi işler yaparak müşteri kitlemizle güvene dayalı ilişkilerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR