• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yaşar Online Çözüm Merkezi

Adres :

Büyük Dere Cd No : 81 Kuğu İş Hanı Kat : 5 Dair : 9/10 Mecidiyeköy İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Yaşar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 768 30 05

Yaşar Online Çözüm Merkezi isimli güvenilir eğitim veren firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmetini büyütmeyi tercih edenler arasında yerini almış bulunmaktadır. İstanbul ilimizde danışmanlık hizmeti sunmakta olan değerli firmamız müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Kurulduğu günden bu yana sunduğu sayısız danışmanlık hizmeti ile adını zirveye taşımış olan değerli firmamız, bu sektörde hizmet vermekte olan diğer tüm firmalara fark atmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıp hizmet sunmakta olan firmamız, uygun fiyatları ile de en çok tercih edilen isim olmayı hak etmiştir. Sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmet sayesinde müşterisinin hem takdirini hem de güvenini kazanmayı başarmış olan firmamız, sizlere hizmet sunmuş olmanın gururunu yaşıyor.

İstanbul danışmanlık, gençten tutun yaşlıya, kadından erkeğe her kesime kaliteli hizmetini sunuyor. Günümüzde hepimiz maaş alıyor, raporlar alıyor, tedaviler oluyor ya da sağlık güvencesi oluşturuyoruz. İşte tüm bu işlemler yapılırken firmamızın devreye girip hizmet sunduğunu biliyor muydunuz? Yedi yirmi dört saat aralıksız bir şekilde hizmet sunan firmamız, erken emeklilik danışmanlığı, erken emeklilik danışmanlığı, engelli emekliliği danışmanlığı, engelli raporu danışmanlığı ve birçok başvurunun danışmanlık hizmetini sizlere sunuyor. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmakta olan değerli firmamız oldukça yoğun bir müşteri kitlesine de sahiptir.

Randevu sistemi ile müşteri alan firmamızı arayarak anında randevu oluşturmanız mümkündür. Ayrıca telefon üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilir veya fiyat bilgisi de alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR