• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yasmin Beauty

Adres :

Selanik Caddesi No: 32/2 Kızılay Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasemin Oruç

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (531) 574 13 86

Bakımın ve güzelliğin usta ismi Yasmin Beauty isimli firmamız, birmilyonnokta.com ailesine yeni üye oldu. Ankara'da güzellik sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, geniş yelpazeli hizmeti ile herkesin ihtiyacına cevap oluyor. Güzellik ve bakım denince akla gelen tek isim olmayı başardık ve gittikçe de büyüyoruz. Kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi firmamız, müşterisini memnun bırakarak hizmet vermeyi esas almaktadır. Firmamız, müşteri sağlığına önem vermekte ve sağlık kurallarına uygun hizmet vermeye özen göstermektedir. Bunun akabinde firmamız, her gün düzenli olarak mekân temizliği yapmakta ve çalışanlarının kişisel bakımına da özen göstermektedir. Önce hijyen sonra hizmet kriterini ön planda tutan ve uygulayan firmamız, bu yönü ile gebelikleri ve takdirleri toplamıştır.

Ankara güzellik merkezi, lazer epilasyon, ipek kirpik uygulaması, protez tırnak uygulaması, altın oran kaş tasarımı, saç bakımı, cilt bakımı ve masajı, cilt maskesi, kalıcı makyaj uygulaması, dudak renklendirme işlemi, gözenek sıkılaştırma ve bölgesel zayıflama gibi birçok hizmet sunmaktadır. Dilediğiniz hizmeti çok uygun fiyata alarak güzelleşme yolunda ilk adımlarınızı atabilirsiniz. Firmamız, dev indirimler yaparak ta müşterisinin yüzünü güldürmeyi ihmal etmiyor. Özel günlerde bakımınızı yapabilesiniz diye büyük indirimler yapan ve her kesime bu hizmeti ulaştırmaya çalışan firmamız, oldukça tercih edilmektedir.

Randevu sistemi ile çalışan firmamızı arayarak hemen bakım randevunuzu oluşturabilirsiniz. En yakın tarihe randevu vererek sizleri bakıma alan firmamız, her ürününde marka alışveriş yapmaya özen göstermektedir. Firmamız, aynı zamanda kozmetik ürünlerde son kullanma tarihinin geçmemiş olmasına da özen göstermektedir. Güzelleşmek için hemen arayın ve randevunuzu oluşturun.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR