• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yasmin Butik

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı Beystil Plaza C Blok No: 68 İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasemin Durgut

E-Posta Adresi :

yasminbutik2019@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 461 43 20

Whatsapp 2:

0 (541) 461 43 20

Giyim bizler için önem arz eden konuların başında gelmektedir. Yaşanılan her dönemde farklı tarzlara sahip giyim modaları hâkim olsa da her zaman ihtiyaç duyulan, mahremiyetin sağlanması ve hoş bir görünümün ortaya çıkarılması için bu durum gereklidir. Özellikle bayanlar tarafından bu konuya verilen önem ve girişimler daha fazladır. İşte bizlerde Yasmin Butik olarak sizlerin ihtiyaç ve taleplerini karşılayacak olan özel tasarım bayan kıyafetleri ile gerekli olan hizmetleri aktarmaktayız.

Yasmin Butik olarak İstanbul ilinin Beylikdüzü ilçesinde bulunan işletmemizde sizlere bu konuda gerekli olan profesyonel destekleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere sağlamış olduğumuz kaliteli, modern, güvenilir, sağlam, modaya uygun, tarz, özel, uygun fiyatlara sahip olan ve müşteri memnuniyet odaklı bir yaklaşım ile gerekli sürecin sizlere aktarılması neticesinde İstanbul giyim alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir bayan butik işletmesi konumuna gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli ve seçkin konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek kalite standartları içeren hizmetlerin sizlere ulaştırılması adına Yasmin Butik olarak büyük bir emek ve çaba göstermekteyiz.

Butik işletmemizde yazlık, kışlık, üst, alt, abiye ve daha birçok farklı modele sahip kıyafeti sizlere ulaştırmaktayız. Kaliteli kumaşlar ve malzemeler kullanılarak imal edilmiş olan bu ürünlerimiz sayesinde sizlerde kalite standartları bakımından yüksek hizmetler erişim sağlayabilirsiniz. Yasmin Butik olarak sizlere seçkin ve özgün tasarımlara sahip olan modeller ile hizmetler vermekten büyük mutluluk duyar, işletmemize sizleri de bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR