• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yatsan Ordu

Adres :

Bahçelievler Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 235 Altınordu/ordu Ordu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halis Canik

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ordu@yatsan.com

Whatsapp 1:

0 (532) 372 77 73

Whatsapp 2:

0 (532) 372 77 73

Whatsapp 3:

0 (553) 429 17 33

Sağlıklı bir yaşam ve enerjik bir güne başlamak için kaliteli bir uyku çekmek büyük önem taşımaktadır. Uyku vücudumuzun bütün gün yaşadığı yorgunlukları atarak yeni güne enerjik başlamanızı sağlamaktadır. İyi bir uyku çekmek için ise kaliteli, rahat ve ortopedik bir yatağa ihtiyacımız vardır. Yatsan Ordu olarak bizler sizlerin bu alandaki ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

Yatsan Ordu ilinin merkezinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Ordu mobilya sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kurumumuzda sizlere tek kişilik yatak, tek kişilik baza, çift kişilik yatak, çift kişilik baza gibi birçok ütün seçeneği ile hizmet getirmekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerimizde öncelikli olarak sizleri düşünmekte ve buna yönelik çalışmalar yapmaktayız. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretim gerçekleştirmekteyiz. Hizmetlerimizi son teknoloji cihazlar yardımıyla, alanında uzman, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sağlamaktayız. Gönül rahatlığı ile işlememizden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Eğer sizlerin de yatak ve parçaları eskidi ve yeni bir yatak lamayı düşünüyorsanız doğru adrestesiniz. Yatsan Ordu iletişim adreslerimizden bizlerle iletişime geçebilir ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Yatsan Ordu olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR