• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yavuz Harita Mühendislik

Adres :

Tepe Mahallesi Vali Saim Çotur Caddesi No: 1/1 Elazığ » Karakoçan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Yavuz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 661 13 23

Yavuz Harita Mühendislik markamız, kendi örnek firmalar içerisinde yer almakta ve Elazığ ili Karakoçan ilçe merkezi ile kendi sektöründeki teknik hizmetlerine birmilyonnokta.com internet sitesi üyesi olarak devam etmektedir. Profesyonel seviye harita mühendislik hizmetleri ile Elazığ tapu, kadastro ve harita mühendisliği danışma hizmetleri kapsamında en çok tercih edilen firmalar arasında yer alan işletmemiz, oldukça zengin içerikli ve geniş kapsamlı bir hizmet portföyüne sahiptir. Uluslararası seviye temel hizmet ve kalite standartları ile sektöründe en popüler işletmeler arasında yer alan Yavuz Harita Mühendislik işletmemiz, doğrudan müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına da kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.

Harita mühendislik ve tapu ve kadastro danışmanlık hizmetleri kapsamında kendi sektöründe en çok tercih edilen işletmeler arasında yer alan Yavuz Harita Mühendislik firmamız, pek değerli müşterilerinin memnuniyetini de diğer her türlü kriterin üzerinde tutmaktadır. Parsel ölçüm hizmetleri, halihazır harita yapım hizmetleri ve genel kat mülkiyet çalışmaları ile öne çıkmakta olan işletmemiz, kendi sektöründe yüksek deneyim sahibi mühendis ekibi kadrosuna da sahiptir.

Her türlü harita mühendislik ve tapu ve kadastro danışmanlık işleri alanında en popüler firmalar arasında yer alan Yavuz Harita Mühendislik markamız, parsel ölçüm danışmanlık hizmetlerinde de oldukça nitelikli hizmetleri ile öne çıkmaktadır. Gün içerisinde işletmemizin envaiçeşit teknik hizmetlerine; firma internet sitemiz, GSM telefon numaramız veya kurumsal e-posta adresimiz aracılığıyla direkt olarak erişebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR