• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yavuz Usta Burma Kadayıf Baklava Künefe

Adres :

Saray Mah. Kırgız Cad. 25/b Ankara » Pursaklar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yavuz Bürkük

E-Posta Adresi :

yburkuk645@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 328 76 16

Whatsapp 2:

0 (545) 979 80 96

Firmamız; Ankara pasta ve pastane sektöründe tatlı salonu olarak faaliyet göstermektedir. Firma olarak girişimciliğimiz ile ustalık ve yeteneklerimizi birleştirerek sektöre adımımızı attık. Sektörde tatlıcı unvanı ile Ankara’nın en meşhur tatlı salonu olarak tanındık. Fark yaratan lezzetimiz ve hizmet kalitemiz ile gün be gün müşteri kitlemizi genişleterek bugünlere geldik. Geldiğimiz noktada lezzet, damak tadı, ustalık, güvenilirlik ve kalite değerlerimizi koruyarak adımızı geleceğe taşımak en büyük önceliğimizdir.

Tatlı salonu olarak tüm üretimlerimizi kendi bünyemizde gerçekleştirmekteyiz. Temizlik, hijyen ve gıda güvenliği konularında son derece hassasiyet gösteren firmamız; tüm yasal mevzuatlara uygun bir şekilde üretim yapmaktadır. Aynı zamanda tatlı salonumuzda üretimi yapılan tüm tatlı çeşitlerimiz hazırlanma aşamasından pişirilmesine ve hatta vitrindeki sunumuna kadar her aşamasında gıda güvenliği standartlarına en azami ölçüde riayet edilerek tüketicilerimize sunulmaktadır. Bununla birlikte tatlı çeşitlerimizin hiçbirinde insan sağlığına zararlı olan katkı maddesi veya yapay tatlandırıcı kullanılmamaktadır.

Firma olarak özel gün, bayram, düğün, davet, organizasyon ve etkinlikleriniz için kilo ya da tepsi ile tatlı siparişi almaktayız. Tüm şerbetli tatlı çeşitlerimiz ile kaliteden ödün vermeden siz değerli müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamaktan gurur duyuyoruz.

Tatlı salonu olarak geçmişten gelen tatlı geleneğimizi günümüzde de güncelleyerek devam ettirmek en büyük hedefimizdir. Bu hedefimiz ekseninde insan sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde, sorumluluk anlayışımızın bilincinde olarak geleceğe yürümekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR