• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yavuztürk Kasap Et Ve Tavuk Dünyası

Adres :

Kemeraltı Mah. 62. Sokak No: 29 Muğla » Marmaris

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bekir Yavuztürk

E-Posta Adresi :

yavuzturketvetavukdunyasi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 280 67 05

Sizler için sattığımız kaliteli ve sağlıklı ürünlerimiz, asla eksik etmediğimiz temizlik kurallarımız ve hijyenik işletmemiz sayesinde müşterilerimizin gözü kapalı güvendiği bizler her zaman taze ürünlerimiz ile hizmette sınır tanımıyoruz. Usulüne uygun kesilip hazırlanan tüm ürünlerimiz uygun muhafaza koşullarının asla dışına çıkılmadan saklanmaktadır. Kaliteli saklama alanlarımız sayesinde ürünlerimizin kalitesi asla değişmemektedir.

Açıldığımız günden bugüne giderek artan kalitemiz, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Tertemiz ve lezzetli ürünlere kolaylıkla ulaşmak herksin hakkıdır. İşletmemizde özenle hazırlanan çokça çeşitli ürünümüz mevcuttur. Dana eti, kuzu eti, ciğer, kelle eti, böbrek, mangal ürünleri ve daha birçok ürün kalite standartlarımızın dışına çıkılmadan, daima taze olarak size sunulmaktadır. Ürünlerimizin kalitesi ve lezzeti sayesinde bizden vazgeçemeyeceksiniz. Dilerseniz kurbanlık temini de gerçekleştirdiğimiz işletmemize güvenebilirsiniz.

Kolaylıkla temin edebileceğiniz lezzetli ürünlerimiz ile sizlere her şeyin en iyi ve en güzelini ulaştırmak bizim gururumuzdur. Kuruluşumuzdan bu yana sizler için en uygun ürünleri düşünüp kendimizi bu yolda geliştirmemiz, bize güven duymanızı sağlayan özelliklerimizdendir. Marmaris alışveriş alanında akla gelen ilk işletme olma yolunda emin adımlar atarak ilerlememiz, sizlere daha iyi hizmet verebilmek içindir. Alanında deneyim sahibi ellerden çıkan ürünlerimiz, tertemiz ve hijyenik işletmemizde sizleri beklemektedir. Gelin, kaliteli ürünlerimiz sayesinde yemelerinizin lezzetine lezzet katın. Eğlenceli mangal etkinlikleriniz ve tadı damağınızda kalacak yemekleriniz için kalitenin doğru adresi olmak bizim en önemli vazifemizdir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR