• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yb İnşaat Çatı ve Nakliyat

Adres :

Sümer Mah. 28/4 Sok. No: 17 İstanbul » Zeytinburnu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yılmaz Başokur - Hamdi Aykul

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yilmazbasokur@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 400 31 47

Whatsapp 2:

0 (539) 682 51 60

Farklı alanlarda müşterilerine hizmet veren Yb İnşaat Çatı ve Nakliyat faaliyetlerine birmilyonnokta.com platformunun üyelerinden biri olarak devam etmektedir. İstanbul inşaat sektöründe faaliyet gösteren işletme inşaat işlerinin yanında müşterilerine şehir içi ve şehirlerarası nakliyat konusunda da hizmet verebilmektedir. Ev ve işyerlerinin her türlü çatı ve izolasyon işlerini başarıyla gerçekleştirebilen işletme aynı zamanda genel inşaat konularında da yetkinliğini kanıtlamıştır.

Sadece günümüzde gittikçe önemi artan enerji tüketimlerinin arttırılması için değil, binaların ömrünün uzatılması ve binada yaşayan veya çalışanların termal konforlarının arttırılması için çatı izolasyonlarının büyük önemi bulunmaktadır. Isınan havanın yukarı yükselmesinden dolayı ısı kaybının en yüksek olduğu yerler olan çatılar, aynı zamanda yağmur, kar gibi doğal etmenlere de en fazla maruz kalan zeminler olarak binaların en hızlı aşınan bölümlerindedir.

Çatı izolasyonunda yaşanan bozulmalar, buradan yağmur ve karın sızmasına sebep olabilmektedirler. Bu sızıntılar yalnızca binada bulunanlar için çeşitli sorunlar yaratmakla kalmaz, aynı zamanda zaman içinde beton ve içinde bulunan demirlerinde kimyasal yapılarının bozulmasına yol açarak binanın zayıflamasına ve güvensiz bir hale gelmesine yol açmaktadır. Bundan dolayı binaların çatı izolasyonu, güvenli ve rahat bir bina meydana getirmek için sıklıkla kontrol edilmeli ve bozulmalar başlamadan yenilenmelidir.

Müşterilerine İstanbul içi ve dışı nakliye hizmeti de sunan işletme, sahip olduğu araçlarla her türlü yükü en ekonomik ve hızlı biçimde istenilen adrese teslim edebilmektedir. Faaliyet gösterdiği iki farklı alanda da hizmet kalitesi ile öne çıkan işletmenin ilk hedefi de müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR