• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yelda & Beauty

Adres :

Cumhuriyet Mah. 653 Sok. Furkan Apt. No: 8/c Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yelda Sansarcı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (505) 237 92 82

Yelda & Beauty olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam ediyor. Geçmişten günümüze kadar her insan için güzel görünmek, kendi istediği gibi görünmek ister. Ve bunu sağlamak için de çeşitli yöntemler kullanılmıştır. Bu yöntemler teknolojinin gelişmesiyle beraber güzellik merkezleri açılmıştır. Bu merkezler giderek büyük kitlelere hizmet vermeye başlamıştır. Ancak bu merkezlerin tercihi çok büyük bir önem arz etmektedir. Çünkü bu merkezlere vücudumuzu emanet etmekteyiz. Bu sebeple de insan sağlığına en uygun güzellik merkezi tercih edilmelidir.

Antalya güzellik merkezi sektöründe hizmet veren Yelda & Beauty olarak siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Tutkuyla yaptığımız işimizde müşteri memnuniyeti ve sağlığı bizim için çok önemlidir. Bu sebeple de çalıştığı alanda uzman, gerekli eğitime sahip, deneyimli ve çalışkan insanlardan kurulu bir ekip ile çalışmaktayız. Siz müşterilerimize sunduğumuz hizmetler çok çeşitli olmaktadır. Size sunduğumuz bu hizmetler; lazer epilasyon, protez tırnak, cilt bakımı, buz lazer epilasyon, dudak renklendirme, kaş laminnasyon, kirpik lifting ve daha niceleriyle sizlere hizmet sunmaktayız.

Siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmet veren firmamız siz yaptığı tüm işlemleri sağlıklı ve güvenli alanlarda son teknoloji ürünleri kullanmaktayız. Kullandığımız tüm diğer ürünlerde insan sağlığına uygundur. Yine siz müşterilerimizin için en uygun fiyatlar ile hizmet vermeye özen göstermekteyiz. Hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR