• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yeni Nesil Çiğköfte

Adres :

Karşıyaka Mahallesi Mustafa Kemal Caddesi No 2 (modex Takı Shop Yanı) Kahta/adıyaman Adıyaman » Kahta

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Çatan

E-Posta Adresi :

catanmustafa16@gmail.com

Yeni Nesil Çiğköfte, siz çiğköfte severlerin hizmetinizde olmaya devam ediyor. Enfes Adıyaman çiğköftesi ile Adıyaman Kahta’da hizmetlerine devam eden firmamız, bünyesinde bulunan genç ve azimli mutfak ekibiyle kalitesine kalite katmaktadır. Çiğköfte sektöründe adından sıkça söz ettirmeyi başaran firmamız, lezzet ve kaliteyi harmanlayarak kalite standartları çerçevesinde sizlere en iyi hizmeti vermenin yollarını arıyor.

Alanında uzman çiğköfte uzmanları ile özel el yapımı zeytinyağlı çiğköftesini siz lezzet avcılarına sunan işletmemiz, acı severlerin de uğrak mekanı olarak rakip firmalardan ayrılıyor. Adıyaman Mutfağı ve zeytinyağlı acılı çiğ köfte geleneğinin harmanlanması ile oluşan lezzet anlayışımız, kaliteden anlayan müşterilerimizin gözdesi durumundadır. Fıstıklı çiğköfte ve atom çiğköfte gibi de pek çok çeşitte hizmetleri bulunan lokantamızda, aileye özel salonumuz vardır. Pek çok çeşitte meze ve özel sos çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz. Zengin ürün yelpazemiz ve çeşitli hizmet seçeneklerimizle alanımızda tek olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Çeşitli organizasyonlarınız için toplu çiğköfte siparişleriniz ve ev ve işyerlerine sipariş hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bunun yanı sıra sıcak ve soğuk içecek seçeneğini de bünyesinde barındıran firmamız, kaliteden ödün vermeden zengin içerik ve uygun fiyatı sizlere getiriyor. Birçok sosyal medya hesabı üzerinden de sizlere ulaşan ve sanal alemde oldukça aktif olan firmamız, sizlerin olumlu ve olumsuz yorumlarına göre kendini geliştirmeye devam ediyor. Yeni Nesil Çiğköfte olarak, Adıyaman Kahta Çiğköfte Salonu şubemizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR