• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yeni Yağmur Pide Kebap Lahmacun

Adres :

Topçu Mahallesi 1512.cadde No: 4/a Elvankent Etimesgut Ankara Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sadettin Büyükkayaer

E-Posta Adresi :

rbuyukkayaer48@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 421 97 54

Whatsapp 2:

0 (536) 822 90 27

Whatsapp 3:

0 (536) 421 97 54

Whatsapp 4:

0 (536) 822 90 27

Ülkemiz hazır gıda sektörünün vazgeçilmezlerinin başında şüphesiz pide ve türevi yiyecekler yer almaktadır. Toplum olarak hem ekmek hem de eti tüketmeyi oldukça seven bir toplum oluşumuzun şüphesiz bu durum üzerindeki etkisi yadsınamaz derecede büyüktür. Pide ve lahmacun gibi ürünler etin besleyicilik ve lezzet öğelerini ekmek ile birleştiren nadide lezzetler olmaları sayesinde ülkemiz hazır yemek sektörünün en çok tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır.

Ankara restaurant sektöründe sunmuş olduğumuz profesyonel hazır yemek hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimize en lezzetli pide ve lahmacun öğelerini sunmayı hedeflemekteyiz. Birlikte çalıştığımız profesyonel aşçılarımız ve mutfak elemanlarımız sayesinde gerek yemek pişirdiğimiz alanın temizliği gerek ise müşterilerimize sunacak olduğumuz tabakların lezzeti eksiksiz bir şekilde sağlanabilmektedir. Restoranımız bireysel ya da ailecek yenilebilecek yemekler için oldukça uygun bir hizmet sunmaktadır. Aileniz ile restoranımızı ziyaret ederek oldukça hızlı bir şekilde hazırladığımız pide, lahmacun ya da arzu ettiğiniz yiyeceklerimizi tadabilir ve lezzetlerimizin keyfine varabilirsiniz. Aileniz ile yapacağınız ziyaretlerin yanı sıra toplu organizasyonlarınız için de yerimiz bulunmaktadır. Toplu buluşmalarınızda da yine profesyonel hizmetimiz ile davetlilerinizin aklında kalacak bir akşam yemeği deneyimini onlara yaşatabilirsiniz.

Restoranımızda olmazsa olmaz olarak nitelendirdiğimiz hususların başında müşteri memnuniyeti hususu gelir. Gerçekleştirmekte olduğumuz tüm hizmetlerimiz gerek hijyen gerek ise lezzet açısından müşterilerimizde hiçbir şekilde en ufak memnuniyetsizliğe dahi yer vermeyecek şekilde hazırlanmakta ve böylece sizlere sunulmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR