• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yenigün Koltuk Yıkama

Adres :

- Samsun » Atakum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uğur Topcu

E-Posta Adresi :

ugurtopcu5855@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 350 58 55

Firmamız Samsun/ Atakum’ da siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak adına açılışını gerçekleştirmiştir. Firmamız, son teknoloji buharlı koltuk yıkama makinaları ve anti bakteriyel temizlik malzemeleri ile müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Açılışımızdan itibaren müşterilerimize verdiğimiz güven, samimiyet ve doğruluk ile müşteri memnuniyetini gün geçtikçe artırmaktayız. Verdiğimiz hizmet ile sektörde adını duyuran firmamız müşterilerimizden takdir toplamaktadır. Sizlerden gelen olumlu geri dönüşler bizleri motive ederek yolumuzda daha sağlam adımlar atmamızda destek olmaktadır.

Yenigün Koltuk Yıkama, sizlere en hijyenik ortamları sunmak için çalışmaktadır. Hayatımızın çoğunu üzerinde geçirdiğimiz koltuklarımız, halılarımız ve yataklarımız zaman içerisinde kirlenir, yıpranır ve leke tutar. Her ne kadar temizlendiği düşünülse de aslında kumaş altında gözle görülemeyecek kadar küçük toz taneleri ve lekeleri barınmaya devam etmektedir. Bu nedenle tamamen güvenilir ve sağlıklı bir ortam maalesef sağlanamamaktadır. Bizler, siz değerli müşterilerimiz için daha rahat ve temiz ortamda yaşayabileceğiniz bir alan yaratıyoruz.

Kullandığımız buharlı ve vakum sistemi bulunan makinalarımız ile derinden temizliği hissedeceksiniz. Temizlik malzemelerimiz bilindik markalardan oluşmaktadır. Ağır kimyasallar içermeyen, sağlığınıza zarar vermeyen sabun içerikli ürünlerdir. Bizlere emanet ettiğiniz koltuklarınız, halılarınızı ilk günkü renginde ve temizliğinde iade ediyoruz.

Alanında uzman ve eğitimli çalışma arkadaşlarımız, gelişmiş temizlik teçhizatımız ile ev ve iş yerinizde hijyenik bir ortam sağlamak isteyen müşterilerimize bir telefon kadar yakınız. Teşekkürler.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR