• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yenikent Yol Yardım

Adres :

Korucuk Sakarya » Adapazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ufuk Gürtay

E-Posta Adresi :

gurtayu@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (546) 212 89 93

Otomobiller ve benzeri araçlar, günümüz dünyasında çok değerlidir. Hem sağladıkları konfor hem de zaman tasarrufu açısından çok kıymetlidirler. Hayatımızdaki önemleri o kadar artmıştır ki artık onlarsız bir dünya düşünülemez olmuştur. Ancak trafikte her an kötü bir sürprizle karşılaşmak mümkündür. Bir kaza veya araçta meydana gelebilecek bir arıza ile yolda kalabilmemiz olasıdır. Bu gibi durumlarda sizlerin yardımına koşmak amacıyla hizmet veren Yenikent Yol Yardım, Sakarya yol yardım sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firmamız, edindiği deneyim ve tecrübeyle sizlere en kaliteli hizmeti sunmak adına çabalamaktadır. Sizlerin en zor anlarında yardımınıza koşmak amacıyla gerekli olan her türlü materyale sahiptir. Ayrıca bu konuda gerekli bilgi birikimine ve nitelikli personele de sahiptir. Trafikte karşı karşıya kalabileceğiniz istenmeyen durumlar karşısında sizlere kaliteli çözümler sunmaktayız. En kötü anlarınızda sizlerin yardımına en kısa sürede koşmaktayız. Araçlarınızın sizleri yarı yolda bıraktığı durumlarda sizlere umut ışığı olmaktayız. Bir kaza sonucu, herhangi bir arıza nedeniyle ya da başka sebeplerle yolda kaldığınız durumlarda firmamız, sizlerin yanındadır. Güler yüzlü ve ilgili personelimizle ve kaliteli ekipmanlarımızla sizlerin hizmetindeyiz.

Müessesemiz için müşteri memnuniyeti olmazsa olmazdır. Bu noktada gereken her türlü özveri gösterilmektedir. Dürüst ve güvenilir iş ahlakıyla hareket edilmektedir. Sağlıktan ve kaliteden ödün vermeyen bir çalışma sergilenmektedir. Sizlerin en zor anlarınızda, sizlere yardımcı olmak adına kaliteden ödün vermeden var gücümüzle çalışmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR