• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yenişakran Gurme Kardeşler

Adres :

Yenişakran Mahallesi Şair Namık Kemal Caddesi No: 98/a İzmir » Aliağa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selahattin Yaman

E-Posta Adresi :

gzdecamm@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (507) 868 69 90

Yeni Şakran Gurme Kardeşler ailesi olarak www.birmilyonnokta.com sitesinin üyesi olmaktayız. İzmir’in Aliağa ilçesinde bulunan işletmemizde sizler için birbirinden lezzetli yemeklerimiz ile artık bizler de İzmir restaurant sektörünün içerisinde yer almaktayız. Deneyimli, işini severek ve titizlik içerisinde yapan, güler yüzlü en önemlisi de her zaman memnun müşteri düşüncesi içerisinde hizmet veren çalışma ekibimiz ile her zaman sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz.

Hijyen konusunda en ufak ihmale bile göz yumulmayan işletmemizde her zaman sizlerin sağlığınıza zarar vermeyecek ve lezzetlerimizi gönül rahatlığı ile yiyebileceğiniz ortamı sunabilmek amacı ile tüm restaurantımızın temizliğine önem veriyoruz. Kullandığımız tüm malzemeleri sizler için büyük bir titizlik içerisinde en kaliteli temin eden işletmelerden seçiyor ve sizlere sunuma gelinceye kadarki her bir aşamasını da dikkatle inceliyoruz. Çünkü siz değerli müşterilerimiz bizlere sadece damak zevkinizi değil sağlığınızı da emanet ediyorsunuz. Bizler de bu düşünce doğrultusunda tüm hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz.

Usta aşçımızın maharetli ellerinden çıkan eşsiz lezzetlerimizi sizlere sunarken bizleri tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacağınızı iddia ediyoruz. Yemek konusunda sizlere maharetlerimizi gösterebilmek için Yeni Şakran Gurme Kardeşler restaurantımızda en kısa sürede ağırlayabilmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. Köftelerimiz, kokoreçlerimiz, dönerlerimiz gibi daha pek çok et yemekleri çeşitlerimiz ile İzmir’in Aliağa ilçesindeki restaurantımızda sizlere layık hizmetlerimiz ile hazır bir şekilde bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR