• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yenişehir Çamlık Tekel

Adres :

Çamlık Yenişehir Caddesi Akkaya Sokak No: 34 Pendik / Yenişehir İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Vedat Buğanli

E-Posta Adresi :

Vdtdgr.1994@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 169 24 36

Whatsapp 2:

0 (552) 628 63 94
Yenişehir Çamlık Tekel olarak ;pendik yenişehir en yakın tekel bayi, pendik yenişehir gece açık tekel bayi, pendik yenişehir alkol satış noktası, pendik yenişehir 7/24 açık tekel market, pendik yenişehir çerez çeşitleri, pendik yenişehir alkollü içecek satışı, pendik yenişehir evlere alkol siparişi, pendik yenişehir evlere alkol servisi, pendik yenişehir alo paket alkol siparişi, pendik yenişehir evlere sipariş alan tekeller, pendik yenişehir en yakın tekel, pendik yenişehir evlere meyve sebze siparişi, vb alanda hizmet vermekteyiz.
Yenişehir Çamlık Tekelen özel alkol çeşitlerini sizlere sunmak için özenle çalışmaya devam ediyor. Birbirinden farklı alkol çeşitlerini denemek istiyorsanız bizi ziyaret ederek ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Her markaya ulaşacak ve çeşitlerimizi oldukça beğeneceksiniz. Tekel alışverişlerinizi artık rahatlıkla yapacaksınız. Sizler için her geçen gün çalışmalarımızı yenileyerek tüm tüketici kolaylıkları sunuyoruz.
Adımızdan sıkça söz ettirerek akla ilk gelen tekel shop olmayı başardık. Sizler de bizi tercih ederek çalışmalarımıza tanıklık edebilirsiniz. Alışverişin en güzel ve en pratiğini sizlere sunuyoruz. Alo paket servisimizden yararlanarak evinizden çıkmadan tekel ihtiyaçlarınızı karşılayacaksınız.
Evden çıkmadan alışveriş artık çok kolay... Online hizmetler sayesinde tüm isteklerinize ulaşacaksınız. Ürün seçeneklerimizi inceleyerek isteklerinizi bildirebilirsiniz. Hızlı teslimata ve müşteri memnuniyetine gereken önemi vererek tekel hizmeti sunuyoruz. Vazgeçilmez Pendik tekel bayiniz olmaya hazırız. Aradığınız alkol çeşitlerini bulamıyorsanız mutlaka bizi tercih etmelisiniz. Alkol ürünlerinin yanı sıra meyve, kuruyemiş, meze, su gibi isteklerinizi sipariş edebilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. İstediğiniz saatte bize ulaşarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Kapıda ödeme kolaylığımız da bulunuyor. Karşılıklı güvene dayalı sunduğumuz kaliteli hizmetimizde geniş müşteri topluluğu için etik değerler doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR