• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yerlikaya Alüminyum

Adres :

Kızılpınar Atatürk Mah. Çerkezköy Cad. Cadde Konakları Bereket Sitesi No: 15 ( Çorlu Yolu Üzeri ) Tekirdağ » Çerkezköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Recep Yerlikaya - Ali Yeşilbaş - Şeref Çalı

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 269 57 46

Whatsapp 2:

0 (534) 657 35 50

Whatsapp 3:

0 (545) 658 32 00

Yerlikaya Alüminyum olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Tekirdağ ferforje ve metal dekorasyon sektöründe Yerlikaya Alüminyum olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Müşteri ilişkileri ile tanınan firmamız çeşitli konularda hizmet sağlamaktadır. Bu hizmetlerden birisi tasarruf ve mahremiyet açısından önemli bir yapı sistemi olan pcv pencere ve balkon kaplamalarıdır. Müşteri ilişkilerinde müşteri odaklı çalışan firmamız bu gaye doğrultusun en uygun çalışanlar ile çalışmaktadır. Firmamızda çalışan her kişi alanında gerekli eğitimi almış ve deneyimli kişilerdir. Çalışanlarımız konu ile ilgili tüm sorularınızı cevaplamaya hazırdır.

Firmamızın size sağladığı bir diğer hizmet ise pcv kapılardır. Size en uygun şekilde ki ürünü tercih etmeniz için size yardım sağlayacak nitelik ve ustalıkta çalışanlarımız mevcuttur. Bir diğer hizmetimiz ise dükkan ve evlerin hırsızlara karşı korunmasında en güvenli yol olan panjur kepenklerdir. Hafif, kullanışlı ve yüksek güvenlikli kepenkler tarafımızdan siz müşterilerimize sunulmuştur. Bir diğer hizmetimiz ise günlük hayatında her insanın kullandığı merdivenleri güvenli hale getirmek için yaptığımız merdiven korkuluklarıdır. Müşteri odaklı çalışan firmamız sizin istediğiniz şekilde ve yüksek güvenlikli korkuluklar üretebilmektedir.

Müşterilerimizin memnuniyeti için çalıştığımız sektörümüzde birincil firmalar arasına girmek başlıca hedefimizdir. Ve her geçen gün bunun için çakışmaktayız. Hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken bize ulaşmaktır. Sizi memnun etmek için elimizden geleni yapmaya hazırız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR