• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yersin Tantuni Cafe

Mersin'den Türkiye'ye yayılan bir lezzet olarak tantuni, bilhassa Türk işi fast food ürünleri içerisinde en çok tercih edilen lezzetlerden birisi olmuştur. Hem et hem de tavuk ile üretilebilen tantuni ekmek arasında tüketilen lezzetli bir seçenek oluşturmaktadır. Bu nedenle Trabzon Vakfıkebir ilçesinde firmamız tantuni lezzetini Yersin Tantuni Cafe sayesinde size sunmaktadır.

Yersin Tantuni Cafe sadece tantuni lezzeti ile değil birçok farklı ve özel lezzet ile Trabzon restaurant sektörü içerisinde yer almaktadır. Firmamızın sunduğu lezzetler arasında başta et tantuni ve tavuk tantuni bulunmak üzere kaşarlı tost, karışık tost, Ayvalık tost, sabah kahvaltı menüsü ve melemen gibi özel lezzetler de bulunmaktadır. Yani ister sabah kahvaltılarında ister öğlen veya akşam yemeklerinde firmamızı tercih ederek, her zaman lezzetli, sağlıklı ve keyifli menülere ulaşabilirsiniz.

Gerçek lezzeti gerçek ustalar ile mutfağından çıkaran ve sofralara ulaştıran firmamız, her zaman taze ve sağlıklı malzemeler seçmeye de yüksek özen göstermektedir. Bu sayede firmamızın sunduğu her menü eşsiz bir lezzet oluşturmak için bizzat usta ellerden çıkarak, güven oluşturmaktadır.

Firmamızdan 365 gün boyunca hem işletmemizde hem de telefon siparişi ile servis hizmetleri üzerinden ürün talep edebilirsiniz. Ürünlerimiz hızlı servis hizmetlerimiz sayesinde evinize ve iş yerinize en kısa sürede ulaşır ve her zaman aynı standart lezzet ile sunulur. Ayrıca aradığınız bu tadı yıllardır aynı fiyat ve aynı kalite ile bütçenize uygun bir şekilde talep edebilirsiniz.