• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yeşil Dilim Baklava & Börek

Adres :

Macun Mah. 187. Cad. No: 99 Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mahmut Doğan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yesildilim@gmail.com

Tadına doyum olmayan, insanın yedikçe yiyesinin geldiği lezzetli bir baklavaya kimse karşı koyamaz. Fıstıklısından cevizlisine, bademlisinde kadar birçok çeşidi bulunan baklavanın her hali bir başka güzeldir. Özellikle bayram sofralarının olmazsa olmaz lezzeti haline gelmiş, saray mutfaklarına kadar uzanan tarihçesiyle baklava, ülkemizin en özel değerlerindendir. Biz Yeşil Dilim Baklava & Börek ailesi olarak, bu değeri yaşatmak için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.

Ankara gıda sektörüne hızlı bir giriş yapmış olan işletmemiz, bu başarısını üstün lezzet standardı anlayışına borçludur. Biz her tepside aynı özeni göstererek tadına doyulmaz güzellikte ve kalitede baklavalar üretmeye devam ediyoruz. Baklavalarımızda kullandığımız her ürünü, en kaliteli ve en güvenilir kaynaklardan sağlıyoruz. Tereyağından antep fıstığına, cevize ve hatta şerbetlerimizde kullandığımız şekere kadar her ürünü kalitesinden emin olduğumuz markalardan sağlıyoruz.

Baklava satışımızın yanı sıra, işletmemizde su böreği satışı da yapmaktayız. Alanında yılların deneyimini taşıyan baklava ve börek ustalarımızla her tepside aynı lezzete erişmeyi hedefliyoruz. Bu yüzden de her ürünümüzde aynı işçiliği ve detaycılığı göstermeye çalışıyoruz. Bu sayede de bizi tercih eden müşterilerimize her zaman kaliteli hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Sizler de özel günlerinizi taçlandıracak, ya da misafirlerinizin beğenisini toplayacak baklava ve börekleri gönül rahatlığı ile tercih edeceğiniz bir işletme arıyorsanız, sizlere bir telefon kadar uzağız. Alanında yeniliğin ve kalitenin öncülüğünü sırtlanan işletmemiz, başarılı çalışmalarına yenilerini ekleyerek ilerlemeye devam ediyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR