• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yeşil Pati Veteriner Hekim Muayenehanesi

Adres :

Karaağaç Mahallesi Atatürk Cad. Sümbül Kent Sitesi 467-p Z1 Hatay » İskenderun

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veteriner Hekim Ekin Dengür

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ekindengur1996@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 509 96 07

Birlikte yaşadığımız hayvanlarımız da ilgiyi ve sevgiyi hak ediyor. Onlarda rahatsızlanabiliyor ve bazı durumlara ihtiyaç duyabiliyorlar. Bizler her zaman hayvan sağlığını korunması için önlemler alarak, hastalıklarının tanısını koymak ve tıbbi cerrahi girişimlerde bulunmaktayız. Birçok hayvan evimizin içinde bizlerle yaşayabilmekte ve hastalıklardan korunabilmek için bizlerin kontrolüne ihtiyaç duymaktadır. Biz her zaman onların sağlığı için burada hizmet vermekteyiz.

Aşıların tamamlanması onların parazit gibi bakterilerden korunması için oldukça önemlidir. Bizlerde onların aşılarını yapmakta, yavrulamaları ve bakımı hakkında bilgiler vermekteyiz. Unutmayın ki veteriner olmak sadece o minik kalplerin sağlığıyla ilgilenmek değildir. Sizler için huzurlu aile ortamı oluşturabilmektir. Muayenehanemiz hizmetine başladığı günden itibaren birçok hayvanın yaşam kalitesine katkıda bulunmuştur.

Sahipsiz yaşayan dostlarımız da bizimdir aslında, bu dünyayı bizimle paylaşan küçük dostlarımız için bizimle birlikte sizlerde üzerinize düşen sorumluluğu yerine getirebilirsiniz. Muayenehanemizde uzman gözetiminde ve en doğru tavsiyeler doğrultusunda acil hizmet sağlıyoruz. Her çeşit üstün kalite malzeme, mama ve aşı bulunduruyoruz. Onların güvenliği dahilin de her türlü sağlık sorunu ve ihtiyaçlarında Yeşil Pati Veteriner Hekim Muayenehanemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hatay Evcil Hayvan kategorisinde onlar için her zaman dilimi içerisinde hizmet vermekteyiz. Evlerinizde evcil hayvan besliyorsanız onların sağlığını korumak çocuklarınızın da sağlığını korumak olacaktır. Bu yüzden işini en üst düzeyde ilgi, sevgi ve profesyonellikle yapan bir evcil hayvan kliniğine götürmelisiniz. Bizler evcil hayvan sağlığı konusunda her daim en iyiyi hedeflemekteyiz. Can dostlarımızın yüzünün gülmesi ve sizin endişelerinizi giderebilmek için bu yolda ilerliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR