• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yeşil Pınar Sağlıklı Beslenme

Adres :

Yeşilpınar Mahallesi İstanbul Eyüp İstanbul » Eyüp

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülsün Kırma

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gulsunkirma69@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 588 76 94

Whatsapp 2:

0 (545) 588 76 94

Herbalife gibi bir marka Türkiye'de her zaman kabul gören ve sağlıklı olduğu klinik uzmanlıklar tarafından da kanıtlanmış bir kalite oluşturmaktadır. Bu nedenle Türkiye'de beslenme danışmanlığı ve sağlıklı kilo alma ya da kilo verme gibi noktalar açısından birçok kişi Herbalife ürünlerini güvenle kullanmaktadır. Örneğin, İstanbul Eyüp ilçesinde yer alan Yeşil Pınar Sağlıklı Beslenme işletmesi olarak sizlere danışmanlık sektörü içerisinde önemli bir hizmet veriyoruz.

Yeşil Pınar Sağlıklı Beslenme işletmesi olarak İstanbul danışmanlık sektörü içerisinde özellikle Herbalife ürünleri ile birlikte kilo danışmanlığı ve beslenme danışmanlığı konusunda hizmetler sağlıyoruz. Bu hizmetler sayesinde 365 gün doğru ürünlere ulaşma imkanınız bulunurken, dünyaca ünlü sporcuların ve sanatçıların tercih etmiş olduğu ürünleri siz de güvenle kullanabilirsiniz.

Firmamızın sunduğu temel ürünler içerisinde Herbalife beslenme ürünleri olarak çorba tarifleri, protein bar, bitki çayları ve günlük mama karışımları bulunmaktadır. Firmamız bu nokta ile birlikte kilo kontrolü danışmanlığı, beslenme kulübü, aşağı ve yukarı kilo takibi, ürün danışmanlığı, sporcu beslenmesi ve iş fırsatları gibi hizmetler sağlamaktadır.

Merkezimizde yer alan uzmanlar sayesinde aldığınız danışmanlık hizmeti hayatınızda birçok halkayı değiştirmeniz ve daha iyi koşullar elde etmeniz için destek oluşturacaktır. Bu nedenle İstanbul'da bugün birçok kişi firmamız üzerinden hizmet alarak, çok daha sağlıklı ürünlere sağlıklı bir hayat standardına ve daha iyi dostluklara ulaşmaktadır. Zira firmamız sayesinde kişisel gelişim ve başarılı iletişim gibi konularda da destek almanız mümkündür.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR