• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yeşilpark Döner Tantuni

Adres :

Emek Mah. Ertaş Cad. No: 172/a Eskişehir » Odunpazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şükrü Karakum

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 252 42 50

Eskişehir Odunpazarı’nda birmilyonnokta.com üyesi işyerlerinden birisi olarak çalışmalarına devam eden Yeşilpark Döner Tantuni işletmemiz ilk günden bu yana eşsiz lezzetlerin durağıdır. Döner ve tantuni ülkemizin en özel lezzetlerinden birisidir. Her iki lezzet de bugün ülkemizin dört bir köşesinde nam salmış olduğu gibi uluslararası alanda da ülkemizin marka değerlerinden birisi haline gelmiştir. Fakat kazanılan bu popülerlik lezzeti ve kaliteyi aynı oranda korumaya vesile olamamıştır. Bu yüzden de pek çok kişi gerçek döner ve tantuni lezzetinden mahrum kalmaktadır.

Eskişehir restaurant sektörünün öncülerinden birisi olarak bizler bölgemizde hem tantuninin hem de dönerin eşsiz lezzetini bir araya getirmeye çalışıyoruz. Bunun için henüz malzeme tedarikinden itibaren özveriyle hareket ediyor, en iyi markaların en doğal ve lezzetli malzemelerini işletmemize dahil ediyoruz. Ardından ustalarımızın özel tarifleriyle her güne taptaze biçimde hazırlıyor, her an sımsıcak şekilde tüketiminize hazır ediyoruz.

Yeşilpark Döner Tantuni olarak her biri alanında tecrübe sahibi, işini severek yapan, güler yüzlü ve kendini sürekli, geliştiren bir kadroyla çalışıyoruz. Hem servis elemanlarımız hem de ustalarımız müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutmakta, kusursuz hizmet sağlamaktan geri kalmamaktadırlar.

İşletme olarak her damak zevkine, her zaman hitap etmeyi hedefliyoruz. Bunun için çok geniş bir menü ile karşınıza çıkıyoruz. Tavuk döner, tavuk dürüm, köfte, tavuk İskender, sulu yemek çeşitleri ve daha fazlasını tüketiminize sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR