• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yeşilyurt Garden Düğün Salonu ve Çay Bahçesi

Adres :

2 Nolu Beşirli Mah. Tanjant Üst Geçit Ayağı Devlet Sahil Yolu Cad. No: 104 Ortahisar Trabzon » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aslan Yeşilyurt

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 518 28 58

Whatsapp 2:

0 (533) 768 56 76

Yeşilyurt Garden Düğün Salonu Ve Çay Bahçesi olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Trabzon düğün salonu sektöründe hizmet veren Yeşilyurt Garden Düğün Salonu Ve Çay Bahçesi olarak hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmet doğrultusunda hayatınızda belki de bir kez yaşayacağınız bir anı unutulmaz kılmak için çalışmaktadır.

Yaptığımız çalışmalarımızda işinde yetenekli, usta, çalışkan ve özverili çalışanlar ile çalışmaktadır. Verdiğimiz hizmet doğrultusunda sadece düğün konusunda hizmet vermemektedir. Verdiği hizmetler kına, nişan, mezuniyet, doğum günü ve vb. Konularda size hizmet vermektedir. Aynı zamanda çay bahçesi olarak hizmet veren firmamız hizmet kalitesini de en üst seviye de olması asıl hedefidir.

Müşteri memnuniyetinin bizim için en önemli unsur olduğu firmamızda size karşı dürüst, güvenilir ve samimi bir hizmet vermeye devam ediyoruz. Siz müşterilerimizin memnun bir şekilde uğurlamaya ve size hayatınız boyunca unutamayacağınız anılar yaşatmaya çalışmak bizim için en önemli görev ve vizyonumuzu belirlemektedir. Müşteri istekleri doğrultusunda hareket eden firmamız sizin yaptığınız tercihler ile salonu hazırlamakta ve sizin istekleriniz dışına çıkmamaktadır. Size unutulmaz bir anı yaşatmak için çalışan firmamız alandaki öncü firmalardan da biri olarak dikkat çekmektedir.

Müşterilerimiz memnuniyetini için çalıştığımız sektörümüzde siz müşterilerimize en uygun fiyatları sağlamaktadır. Hizmet almak ve unutulmaz anlar yaşamak için tek yapmanız gereken bize ulaşmaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR