• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yetkin Döner

Adres :

Beyazlar Mah. Hacı Samlı Ökkeş Cad. No: 64/a Gaziantep » Şahinbey

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Ali Yetkin

E-Posta Adresi :

pasaran_02@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 037 20 27

Yetkin Döner olarak uzunca bir süredir sizlere hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana hijyene son derece önem veriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilecek tüm imkânları mızı etkili şekilde kullanıyoruz. Güler yüzlü karşılama ve servis ekibimiz, tecrübeli mutfak ekibimizle verdiğimiz hizmetin kalitesinden eminiz. Ortaya çıkardığımız ürünlerden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Bu sektördeki varlığımızı koruyabilmek adına sizlere sunduğumuz hizmetin kalitesini geliştirebilmek için durmadan çabalıyoruz. Yetkin Döner’e gelin çorba çeşitleri, iskenderun döner, cızbız köfte, pide döner, çiğ köfte, kavurma, nohut ve kızartma çeşitlerinden istediğinizi seçin bizler de sizlere malzemelerin en kalitelisini kullanarak şahane lezzette bir yemek hazırlayalım. Hızlı servisimizle sizleri bekletmeden servis yapalım size de afiyetle yemek kalsın.

Gaziantep restaurant sektöründe yakaladığımız başarının devamı için siz müşterilerimizden aldığımız geri dönüşleri dikkate alıyoruz, yaptığınız eleştiriler sayesinde eksiklerimizi fark edebiliyor ve kendimizi geliştirmemiz gereken noktaları öğreniyoruz. Kaliteli ürünler kullanarak ortaya koyduğumuz ürünlerimizin servis süresini olabildiğince kısa tutarak sizleri bekletmiyoruz ve tüm bu hizmetlerimizi olabildiğince ekonomik fiyatlarda veriyoruz.

Her daim en iyisi olma yolunda hizmet veriyoruz, sizlerin memnuniyetine önem vererek hareket ediyoruz. Hizmet sektöründe özellikle de gıda ürünleri işin içindeyse müşteri memnuniyetinin ne denli önemli olduğunu müşterinin beğenisi olmadan ilerleyebilmenin mümkün olmadığını biliyoruz. Biz Yetkin Döner olarak sizler için hizmet verme anlayışını benimsediğimiz için memnuniyetinizi kazanabildik. Sizlere bizi tercih etmekten pişman olmayacağınızı bildirmek isteriz. Lezzetli bir yemek yemek istiyorsanız restaurantımıza bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR