• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yetsan Oto Yıkama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdurrahim Seviş

Yetsan Oto Yıkama olarak sizlere uzun süredir hizmet vermekteyiz. Başarımızı devamlı arttırarak verdiğimiz hizmeti iyileştirmeye gayret ediyoruz. Sizlerin hizmetlerimizden memnun kalmasını sağlayabilmek için oto temizlik ürünlerini en iyilerini kullanarak hizmet veriyoruz. Araçlarınızı ne kadar önemsediğinizin farkındayız biz de işimizi önemsiyoruz bu nedenle önem verdiğiniz her şeye önem veriyoruz. Bu bilinçle çalıştığımız için alacağınız hizmetlerden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Araçlarınızın iç ve dış temizliğini profesyonel şekilde yaptırmak istiyorsanız sizleri Yetsan Oto Yıkamaya bekliyoruz. Aracınızı adresimize gelerek bize teslim edebilirsiniz ya da bizi arayabilir ve istediğiniz adresten aracınızı bize teslim edebilirsiniz. Araçlarınızı istediğiniz adresten alıyor arzu ettiğiniz temizlik işlemlerini tamamladıktan sonra istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

Adana Otomotiv sektöründe özellikle otomobil temizliği alanında hizmet verdiğimiz alan giderek büyümekte müşteri yelpazemiz sürekli olarak genişlemektedir. Buna bağlı olarak artan sorumluluğumuzun farkında olarak hizmet kalitemizi daha da iyileştirme gayretindeyiz. Alanında tecrübeli ekibimiz verdiğimiz her hizmeti en iyi şekilde yerine getirmektedir. Yenilikçi anlayışımız sayesinde çağın gerektirdiği yenileşmenin gerisinde kalmıyor ve sektördeki her bir gelişmeyi de yakından takip edip kısa sürelerde benimsiyoruz.

Verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetleri sizleri mağdur etmemek adına en kısa sürede tamamlamaktayız. Hizmetlerimizin ücretlendirmesinde müşterilerimizin cebine uygun bir yol izlemekteyiz bu sayede sizlere ekonomik ve profesyonel bir hizmet alabilme şansı sunuyoruz. Aracınızın temizliğe ihtiyacı olduğunda Yetsan Oto Yıkamayı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR