• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yiğit Bey Sofrası

Adres :

Yaşamkent Mah. 3222 Cad. No: 2/d Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eren İzci

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yigitgrupticaret@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 662 55 66

Geleneksel Türk mutfağının vazgeçilmez değerlerinden biri olan Diyarbakır lezzetlerini sizlerle büyük bir memnuniyetle buluşturuyoruz. Yiğit Bey Sofrası ailesi olarak, kaliteli malzeme ve usta işçilik sayesinde sizlere özlemini çektiğiniz geleneksel lezzetleri en lezzetli halinde sunuyoruz. Ankara restoran sektörüne, hızlı ve başarılı bir giriş yapmamızı kalite ve lezzetten ödün vermeyen çalışma yöntemine borçluyuz.

İşletmemiz her zaman temizlik ve hijyen kurallarına bağlı biçimde üretim yapmaktadır. Hem üretim alanlarımızda, hem de servis alanlarımızda bu hijyeni tüm çalışma arkadaşlarımızla sıkı biçimde uyguluyoruz. Bunun yanı sıra, ürünlerimizde kullandığımız her et ürününü alanında güvenilir ve kaliteli ürün tedariği sağlayan işletmelerden yapmaktayız.

Yiğit Bey Sofrası olarak, siz değerli müşterilerimize her zaman doğru ve kaliteli ürünler servis etmek, restoranımızın bir numaralı hedefidir. Bu hedefe emin adımlarla ulaşmak için disiplinli çalışma yöntemimizden asla ödün vermiyoruz. Aynı zamanda alanında deneyimli ve güler yüzlü servis elemanlarımız sayesinde her yemekte aynı değeri hissedebileceksiniz.

İşletmemiz, bizi tercih eden müşterilerimize her zaman memnuniyet olgusunu ön planda tutarak hizmet vermektedir. Bizi tercih etmeniz için gereken tüm şartları sizler için oluşturuyor ve bu konudan asla taviz vermiyoruz. Sizler de hem evlerinize kolayca paket servis hizmeti veren hem de mekanını tüm temizlik kurallarına bağlı biçimde işleten bir restoran arıyorsanız, sizlere bir telefon kadar uzağız. Detaylı bilgi için bize ulaşabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

çayyolu pide ve lahmacun salonu,çayyolu ızgara kebap salonu,çayyolu çöp şiş lokantası,çayyolu en lezzetli kebapçı,çayyolu tavuk dürüm siparişi,çayyolu etli pide salonu,çayyolu etli pide siparişi,çayyolu alo paket pide siparişi,çayyolu toplu pide siparişi,çayyolu lahmacun ayran siparişi,çayyolu alo paket yemek siparişi,çayyolu ızgara köfte salonu,çankaya pide ve lahmacun salonu,çankaya ızgara kebap salonu,çankaya çöp şiş lokantası,çankaya en lezzetli kebapçı,çankaya tavuk dürüm siparişi,çankaya etli pide salonu,çankaya etli pide siparişi,çankaya alo paket pide siparişi,çankaya toplu pide siparişi,çankaya lahmacun ayran siparişi,çankaya alo paket yemek siparişi,çankaya ızgara köfte salonu,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR