• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yiğit Metal Profil Sac ve Ekipman Sanayi

Adres :

Çay Mahallesi 2104 Sokak No: 7/a İzmir » Bayraklı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Mercimekçi

E-Posta Adresi :

perihanmercimekci@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (541) 850 91 92

Whatsapp 2:

0 (535) 527 56 95

Birmilyonnokta.com üyesi olan Yiğit Metal Profil Sac ve Ekipman Sanayi, İzmir’de hizmet vermektedir. Firma olarak bizler İzmir çelik konstrüksiyon ve prefabrik alanında hizmet vermekteyiz. Günümüzde ev ve işyerleri başta olmak üzere farklı kullanım alanlarında metal yer alıyor. Kapı ve pencere imalatı başta olmak üzere merdiven, balkon, bahçe gibi alanlarda metal kullanımıyla üretim yapılıyor. Bizler de bu alanda metal kullanımıyla hizmet veriyoruz.

Yıllardır bu sektörde bulunmamız sayesinde bilgi ve birikimlerimizi geliştirme imkanı buluyoruz. Sektörün önde gelen firması olarak çalışmalarımızı büyük bir özenle gerçekleştiriyoruz. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve koruyoruz. Bizler müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştirmeye dikkat ediyoruz. Müşterilerimizin isteği ve ihtiyacı doğrultusunda üretim yapıyoruz. Firma olarak metal doğrama yapıyor, ferforje çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Sipariş üzerine kapı, pencere ve korkuluk üretimi yapıyoruz. Merdiven ve pencere korkuluğu tasarlıyor, üretiyoruz. Ev, işyeri ve bahçe dekorasyonu üzerine hizmet veriyoruz. Üretim yaptığımız gibi malzeme satışı da yapıyoruz. Sipariş üzerine satışını yaptığımız malzemeler yüksek kaliteye sahiptir.

Firma olarak geniş kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Müşteri isteği doğrultusunda tasarım yapıyor ve tasarladığımız ürünü üretiyoruz. Üretim sonrasında ücretsiz kurulum yapıyoruz. Tamir, bakım ve onarım çalışmaları yapıyoruz. Kendimizi bu alanda geliştirmeye devam ederek daha iyi çalışmalarla hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Müşteri memnuniyetini korumak adına kaliteli, güvenilir ve doğru çalışmalarımızı uygun fiyat aralığında satışa sunuyoruz. Sizler de firmamızla iletişime geçerek ihtiyacınız olan hizmetten faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler