• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yiğit Oto Lastik ve Oto Kuaför

Adres :

Emekevler Mahallesi Yeni Emek Caddesi No: 91 Kartepe Kocaeli Kocaeli » Kartepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ercan Yılmaz - Gökhan Önal

E-Posta Adresi :

gokhn4165@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 098 61 41

Whatsapp 2:

0 (530) 098 61 41

Whatsapp 3:

0 (552) 323 41 65

Araçlarda lastik, iç yapı ve dış yapı gibi noktalar aracın görüntüsü, estetik kullanımı ve aynı zamanda da sağlamlığı için önemli parçalardır. Bu parçalar düzenli bir şekilde bakım altında tutulmalı, arıza ve sıkıntılar hızlı bir şekilde giderilmeli, gereken noktalarda değişim sağlanmalıdır. Bu nedenle Yiğit Oto Lastik ve Oto Kuaför işletmesi olarak Kocaeli Kartepe ilçesinde sizlere yıllardır hizmet veriyoruz.

Yiğit Oto Lastik ve Oto Kuaför işletmesi sayesinde Kocaeli otomotiv sektöründe aradığınız birçok farklı hizmeti nitelikli ve güvenilir bir şekilde temin edebilirsiniz. Firmamız temel olarak iç dış temizlik, detaylı temizlik, seramik kaplama, motor temizliği, far temizliği, pasta cila gibi temizlik hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca 7/24 en hızlı şekilde birçok farklı lastik markası üzerinden sıfır ve çıkma lastik hizmetleri, rot balans ayarı, lastik sökme, lastik takma, tamir ve bakım hizmetleri sağlıyoruz.

Özel bir şekilde kurulmuş garajımız sayesinde işletmemize ulaşan araçları öncelikle kontrolden geçirdikten sonra tüm ihtiyaçlarını belirliyoruz. Lastik, hava ve balans kontrolleri gerçekleştirildikten sonra makine ile bakım hizmetleri gerçekleştiriliyor. Sonrasında araçlarda iç ve dış ayrı ayrı olmak üzere temizlik işlemleri sağlanıyor.

Firmamızın kapsamlı ve sistematik bir şekilde sunmuş olduğu bu hizmetler sayesinde işletmemize giren her araç sorunsuz bir şekilde işletmemizden ayrılıyor. Üstelik bu hizmetlerin tümü bir paket halinde çok uygun fiyatlarla yılın 365 günü 7/24 temin edilebiliyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR