• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldırım Ambalaj Plastik

Adres :

Sümerevler Mah.1702 Sokak No: 36 Niyazi Mısri Cami Civarı Adıyaman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eyüphan Yıldırım

E-Posta Adresi :

eyup08han@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 152 76 02

Ambalaj sektöründe hizmet verdiğimiz bölgede rekabet ettiğimiz firmalar arasında öncü faaliyetler göstermekteyiz. Ambalaj ve plastik hizmetlerine dair aklınıza gelen ve ihtiyaç duyduğunuz her türlü malzemeyi bulabileceğiniz bir adres olarak faaliyet göstermekteyiz. Firmamız geniş yelpazede sizlerin talep ve beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktadır. Toptan ve perakende satış hizmetleriyle sizlerleyiz. Geniş yelpazede en kaliteli ürünleri sizlerle buluşturmaktayız.

Firmamız yıllardır hizmet verdiği sektörde deneyimli ve güvenilir bir adres olarak hizmet vermektedir. Malzeme kalitesi olan ambalaj ve plastik ürünleri sizlerle buluşturmaktayız. Toptan ve perakende satışlarda sizlere en makul fiyatları sunmaktayız. Rekabet ettiğimiz sektörde sizlere sunduğumuz avantajlı fiyatlar ve en kaliteli malzemelerle öncü bir firma olarak faaliyet göstermekteyiz. Yıldırım ambalaj ve plastik olarak; plastik bardak, çatal, kaşık ve tabak, karton bardak, naylon poşet çeşitleri, sızdırmaz bant, köpük grubu ve daha pek çok malzeme bulunmaktadır. Ambalaj ve plastik ürünlere dair ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bulabileceğiniz en ulaşılabilir adres olarak sizlerin yanındayız.

Adıyaman ambalaj olarak kurulduğumuz ilk günden beri siz müşterilerimizin talep ve beklentilerine uygun bir şekilde hizmet vermekteyiz. Sektörümüzdeki gelişmeleri takip ederek her yeniliği sizlerle buluşturmaktayız. Bütçenize hitap eden en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz ürünleri dilediğiniz sayıda stoklarımızda bulundurmaktayız. Sahip olduğumuz geniş müşteri yelpazesiyle verdiğimiz hizmetlerin kalitesini tescillemekteyiz. Her türlü siparişleriniz için sizlere bir telefon kadar yakınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR