• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldırım Elektronik

Adres :

Gündoğan Mah. Aşık Veysel Cad. No: 54/f Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fazlı Erenler

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (555) 143 74 70

Whatsapp 2:

0 (543) 517 64 79

Teknolojik ürün sektörüne damgasını vuran firmamız, Yıldırım Elektronik birmilyonnokta.com ailesine katıldı. Aradığınız tüm elektronik ürünleri sizler için itina ile temin eden firmamız daha birçok yönlü hizmet vermektedir. Firmamızın sunduğu hizmetler arasında şunlar yer almaktadır; çanak anten satışı ve kurulumu, yangın ve hırsız alarm sistemleri, Digitürk kurulumu, güvenlik kamerası sistemi kurulumu, televizyon tamir servisi, elektrik tesisatı, televizyon kurulum hizmeti, merkezi uydu sistemleri, elektronik cihaz tamir hizmeti ve elektronik cihazların satışı.

Aklınıza gelebilecek hemen hemen her kurulum, tamir işi ve elektronik eşya alışverişinde yanınızdayız. Elektronik eşyalarınızı garantili alıp dileğiniz zaman tamire veya kontrole bizleri çağırabilirsiniz. Ömrü bitti sandığınız eski elektronik eşyaları sakın atmayın, önce bir Yıldırım Elektronik firmasının hamarat ellerinden geçsin deriz.

Evinize tüm heves ve heyecanınızla aldığınız son model televizyonu kuramadınız mı? Televizyonu kurdunuz ama uydudan mı anlamıyorsunuz? Hemen arayın Muğla elektronik ve tesisat sektörünü. Anında kurulsun her sisteminiz.

Kaliteli ve hızlı hizmet sunan deneyimli çalışan kadromuzla her zorluğun üstesinden geleceksiniz. Her an her yerde sizin için çalışmaktan bıkmıyor, usanmıyoruz. Hizmetinin kalitesine ve kalıcı çözümlerine inanamayacağınız firmamız dilediğiniz malzemeyi de bulmanıza yardımcı olmaktan asla geri kalmıyor. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için canla başla çalışan firmamız sizlerle büyümekte ve halkın gözdesi olma yolunda ilerlemektedir. Bizler sizinle var olduk ve sizler için var olmaya da devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR