• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldırım Tesisat Doğalgaz

Adres :

İnönü Caddesi No: 8/b İstanbul » Sarıyer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuncay Çelik - Harun Yıldırım

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (537) 897 74 47

Whatsapp 2:

0 (544) 903 90 76

Hayatımızda son derece önemli bir yere sahip olan tesisat hizmeti ile Yıldırım Tesisat Doğalgaz isimli firmamız, birmilyonnokta.com kervanına katıldı. Günümüzde hemen hemen her yapıda ihtiyaç duyulan tesisat hizmeti artık yeni yapılarda değil eski yapılarda da tercih edilmektedir. Çünkü eski yapılarda yıpranmış bir tesisat yer almakta ve bunun yanı sıra doğalgaz birçok semte henüz yeni gelmiş bulunmaktadır. Ya i ya tesisat yok ya da var ise bile çok yıpranmış halde olduğu için yenilenmeye ihtiyacı vardır.

Her binada mutlaka yer alan tesisat, su, elektrik, doğalgaz olmak üzere birçok şekilde yapılmaktadır. Tesisat olmadan evimize elektrik, su veya doğalgaz almamız bunun yanı sıra kullanmamız imkânsızdır. Tesisattan tesisata fark olduğunu ve kaliteli bir tesisatın sizlerin kullanımı için ömürlük olacağını da belirtmek isteriz. Sizler de ömürlük ve son derece kaliteli bir tesisat hizmeti almak istiyorsanız eğer, en doğru adrese gelmiş bulunmaktasınız.

İstanbul tesisat ve bakım onarım, eşi benzeri olmayan bir tesisat hizmeti vererek müşterisinin hem bütçesine hem de kaliteli yaşamına hitap etmektedir. Ömürlük tesisat sistemleri ile bir defada kurtulacağınız bir hizmet vermekteyiz. Tüm tesisat hizmetlerimizde son derece kaliteli ürünler kullanarak kalıcı çözüm olacak bir çalışmayı ayağınıza kadar getiriyoruz. Yedi yirmi dört saat hizmetinizde olan firmamıza iletişim numarası üzerinden ulaşabilir ve tesisat hizmeti için randevu alabilirsiniz. Tesisatınızı tek seferde yaptırın ve ömür boyu aynı tesisatı kullanın. Hem bütçenize uygun hem de sizi bir daha uğraştırmayacak tesisat hizmeti karşınızda.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR