• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldırım Yedek Parça

Adres :

Bahçekapı Mahallesi 2477. Cadde No: 4/c Şaşmaz Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (551) 276 00 98

Whatsapp 2:

0 (551) 276 00 97

Yıldırım Yedek Parça firması olarak birmilyonnokta.com üzerinden çalışmalarımızı tanıtıyoruz. Günümüzde araç sahiplerinin sayısı giderek artıyor. Araçlar zamandan ve enerjiden tasarruf sağladığı gibi kolay ulaşım imkanı da sunuyor. Bazı sürücüler aracın tasarımını ön planda tuttuğu için araç satın alıyor. Kullanılan araçların belirli aralıklarla bakımının yapılması gerekiyor. Araç bakımı mutlaka tecrübe sahibi kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde maddi ve manevi hasara uğranabilir.

Araçlar belirli aralıklarda tamire, bakıma ve onarıma ihtiyaç duyar. Araçların tamirinin, bakımının ve onarımının yapılması için tecrübe sahibi ekip hizmet verir. Günümüzde farklı markalar tarafından yeni birçok model geliştirilmiştir. Bizler de farklı markalar tarafından geliştirilen bu modeller için geniş kapsamlı hizmet vermekteyiz. Aracın parçaları zamanla eskir ve kullanılamaz hale gelebilir. Araç parçası eskidiğinde veya işlevini kaybettiğinde parça değişimi yapılmalıdır. Eğer parça değişimi orijinal parçayla yapılmazsa araç zarar görebilir.

Firma olarak sektörün güvenilir ismiyiz. Değerli müşterilerimiz tarafından güvenle tercih ediliyoruz. Bizler müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz için çalışmalarımızı müşteri odaklı gerçekleştiriyoruz. Kaliteli, kullanışlı ve orijinal parçaların satışını yapıyoruz. Aynı zamanda parça değişimi, onarımı ve kontrolü yapıyoruz. İhtiyaçlarınıza ve isteklerinize en doğru çözümü bulmak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firma olarak kendimizi geliştirmeye, daha doğru ve güvenilir çalışmalarla hizmet vermeye devam edeceğiz. Sizler de Ankara oto yedek parça sektöründe maddi ve manevi hasara uğramamak adına firmamızı tercih edebilir, verdiğimiz hizmetten faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR