• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldız Garaj Oto Kurtarma

Adres :

Sincan Sanayi Sitesi 221 Sokak No: 19 Ankara » Sincan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erkan Coşkun

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 249 06 34

Whatsapp 2:

0 (551) 639 83 50

Whatsapp 3:

0 (506) 379 11 18

Birmilyonnokta.com ailesi kendine yeni mi yeni, çalışkan mı çalışkan bir üye daha edindi ve bu üyenin ismi Yıldız Garaj Oto Kurtarma. Kurulduğu günden bu yana birçok başarıya imzasını atmış olan değerli firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamak için çığır açmış yenilikleri ile yeniden hizmetinizdedir. Yolların kahramanı ve herkesin tek alternatifi olan kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi firmamız, müşterisinin takdirini ve güvenini kazanmayı başarmış bulunmaktadır. Her geçen gün biraz daha büyüyüp gelişen firmamız, oldukça uygun fiyatlara hizmet sunmaktadır. Müşterisine hem adeta kalite kokan hem de oldukça uygun fiyatlı hizmet sunan tek isim olduğumuzu iddia ediyor ve sizleri bu iddiayı deneyimlemeye davet ediyoruz.

Ankara yol yardım, nerede olursanız olun sizlere adeta Hızır gibi yetişip kurtarma hizmeti sunuyor. Yedi yirmi dört yollarda kalan insanların aracına kurtarma hizmeti sunan firmamız, ışık hızında hareket ediyor. Uygun fiyata hızlı hizmet sunan firmamız, araçlarınızı kurtarırken tek bir çizik dahi gelmeden bu araçları gidecekleri yere sağlam bir şekilde ulaştırıyor. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren firmamız, araçlarınızın sağlam bir şekilde taşınacağını dair bir sözleşme de imzalamaktadır. İşini tamamen resmiyete döken ve resmi bir hizmet sunan firmamız, oldukça yoğun bir şekilde rehavet görmektedir.

Sizler de kaliteli ve güvenilir bir oto yol yardım hizmeti almak istiyorsanız eğer en doğru adreste olduğunuzu belirtmekte fayda var. Bizlere iletişim numaramız üzerinden anında ulaşabilir ve hizmetimizi çağırabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR