• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldız Kardeşler Halı Yıkama

Adres :

İstiklal Mah. 4208 Sok. No: 12 Aksaray » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Faruk Yıldız

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

0068@windowslive.com

Whatsapp 1:

0 (541) 488 59 68

Tüm Aksaray’da hizmet vermekte olan firmamız Yıldız Kardeşler Halı Yıkama birmilyonnokta.com un üyesidir. Aksaray halı yıkama firmaları arasında yer alan ve yaptığı hizmetlerle müşterilerimizin beğenisini kazanan firmamız uzun yılladır bu sektörde hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize firmamızın verdiği hizmetler; halı yıkama, koltuk yıkama, yatak, yorgan ve battaniye yıkama ile perde yıkama olarak sayabiliriz.

Firmamız ilk kurulduğu günden bugüne kadar her zaman müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti çok önemsemiştir. Müşterilerimiz için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipman son teknolojik makineler ve kullandığımız temizleme ürünleri de birinci kalitede ürünlerdir. Kullandığımız ürünlerle temizlenen eşyalarınız ilk alındığı günkü hale gelmektedir. Evlerinizde kullandığınız deterjanlarla yıkanan eşyalarınız özellikle de koltuklarınız yıpranır, renkleri solar, kullanım süreleri kısalır. Firmamızda temizlenen eşyalarınızın kullanım süreleri uzar ve renkleri daha canlı hale gelir. Herhangi bir yıpranma ya da farklı olumsuz durum yaşanması mümkün değildir. Evlerinizdeki halılarınızı firmamızda temizlemekteyiz, koltuklarınızı yerinde temizleriz. Ancak cami, iş yeri ya da okul gibi daha büyük yerlerde yerinde halı yıkama hizmetimiz bulunmaktadır.

Firma çalışanlarımız yıllardır sektörde çalışan, tecrübeli kişilerdir. Sektöre yıllardır emek veren firmamız zaman içinde müşterilerimizin güvenini kazanmış ve kocaman bir aile olmayı bilmiştir. Bizleri web sitemizden takip edebilir, telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Firma olarak faaliyette bulunduğumuz zaman içinde uyguladığımız fiyatlarla da her zaman müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi amaç edindik.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR