• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldız Lokantası

Adres :

Çamlıca Mahallesi Gaziantep Bulvarı No: 48 (şen Garaj Yanı ) Gaziantep » İslahiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rukiye Yıldız

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (544) 950 27 27

Bilindiği gibi Gaziantep denince ilk aklımıza gelen oldukça zengin, yöresel bir yemek kültürüne sahip olmasıdır. Bu yüzden hem yerli turistler hem de yabancı turistler tarafından çokça ziyaret edilen şehirlerimizin başında gelir. İşletmemiz ise bu konuda doğan ihtiyacın farkındadır. Hem şehrimizin hem de yemek kültürümüzün daha fazla tanınması için her gün daha fazla çalışmaktayız. Hizmet kalitemizi yükseltmek, müşterilerimizin isteklerini göz önünde bulundurmak her zaman ilk önceliğimiz. Bu yüzden hijyen ve temizlik gibi vs. diğer konularda gönül rahatlığıyla işletmemizi tercih edebilirsiniz.

Yıldız Lokantası Gaziantep’te hizmet vermeye başladığı günden beri yöresel yemeklerimizin yapımına ve tanıtımına öncelik vermiştir. İşletmemizde her zevke hitap eden bir yemek bulabilirsiniz. Hafif bir tercih yapmak istiyorsanız yöresel çorbalarımızı deneyebilirsiniz. Bunun dışında daha doyurucu bir yemek yemek istiyorsanız kebap çeşitlerimizi tercih edebilirsiniz. Kebaplarımız da kişisel tercihe göredir. Hem tavuk kebabımız hem de et kebap çeşitlerimiz mevcuttur. Kebaplarımızı elbette sade sunmuyoruz, birbirinden lezzetli mezelerimizle kebaplarımızın lezzetini daha da arttırıyoruz. Ve bilindiği üzere Gaziantep’in en meşhur ve en güzel yemeği içli köftedir. Bu yemeğimiz de işletmemizde en güzel ve iyi şekilde hazırlanmakta sizlerin tadımı için beklemektedir.

İşletmemiz yemeklerin hazırlanmasında büyük bir dikkat ve önem göstermektedir. Yemeklerin temiz ve hijyenik bir ortamda hazırlanması işletmemiz için önemlidir. Bu yüzden hem mekanımızın hem de çalışanlarımızın temizliğini üst düzeyde tutup, size en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR