• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldız Oto Kurtarma & Oto Elektrik

Adres :

- İstanbul » Sultangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Furkan Yıldız - Tunçer Yıldız

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (538) 096 34 61

Whatsapp 2:

0 (530) 783 01 61

Yol yardım alanında İstanbul’da profesyonel hizmetler sunan Yıldız Oto Kurtarma & Oto Elektrik birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden biridir. Çeşitli kazalar sonucunda arabaların güvenli bir yere veya tamirhanelere götürülmesi elzemdir. Ayrıca araçlar hareket halindeyken de araçta bozulmalar olabilir. Bu durumda da güvenilir oto kurtarma hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Yıldız Oto Kurtarma & Oto Elektrik isimli firmamız, alanında en iyi hizmeti sunmak için çaba göstermektedir. Tüm ekibimiz, oto kurtarma işlemlerinin veya durumlarının çok hassas olduğunun bilincinde müşterilere hizmet vermektedir. Güvenli ve en iyi ekipmanlarla işlemleri titiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyden karşılamayı amaçlayarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Firmamız, sadece yol yardım hizmetlerini değil oto elektrik tamiri işlemlerini de yapmaktadır. Yol yardım ihtiyacının saatlere bağlı olmadığının farkında olarak firmamız 7/24 müşterilere hizmet vermektedir. Böylece, zor durumunuzda bizi tercih ederek güvenilir ve kusursuz hizmet alabilirsiniz.

İstanbul yol yardım sektöründe faaliyet gösteren firmamız, etkin bir şekilde hizmetini sürdürmektedir. Tüm ekibimiz alanında uzman ve deneyimli elemanlardan oluştuğu için problemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde çözerek sıkıntınızın azalmasına katkıda bulunur. 7/24 çalışma prensibimiz ve ekiplerimizin titizliği ile sektörde güven duyulan bir noktada olduğumuz için gururluyuz. Yaptığımız çalışmalardan müşterilerimizin memnun olmaları bugünkü konumumuzu açıklayan yegâne unsurdur. Müşteri memnuniyetinin önemini ve değerini kavrayarak müşterilerimize en iyi şekilde hizmet etmeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR