• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldız Oto Lastik

Adres :

Antalya Burdur Karayolu Burdur Burdur » Bucak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zeki Yıldız

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (537) 476 13 58

Whatsapp 2:

0 (537) 476 13 58

Binek araçların geçmişi oldukça eski zamanlara dayanır. Tekerleğin icadından bu yana değişik şekillerde hayvanlardan yardım alınıp ardından da çeşitli materyallere bağlı motorların icadı ardından şimdilerde binek araçlar motorlu sistemler ile meydana geliyor. Çeşitli parçalardan meydana gelen araçların eskilerde tekerlekleri çeşitli sert metallerden yapılırken geri dönüşü zor olmaktaydı. Şimdilerde yerini lastik yapılara bırakmış oldu ve daha kolay tamir edilmeye olanak buldu.

Bu aklanda yani taşıtların lastik tamiri için birçok kurum hizmet sunarken en yakın ve kaliteli hizmeti sunan her daim merak konusu olmuştur. Burdur Bucak Yıldız Oto Lastik olarak bulunduğumuz alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimizin ayağına getiriyoruz. Güvenle tamir edilen oto lastikleri ile güven ile yolculuk yapılabilir. Özellikle insan yaşamı söz konusu olduğu için ayrıca özen göstermekteyiz.

Çeşitli yapılardan meydana gelen oto lastiklerinin yapısından ziyade kalitesi önem arz eder. Araca uygun olan kaliteli ve kısa süreli uygulamamız söz konusudur. Ancak belirtmek gerekir ki kısa süreli uygulasak dahi kullandığımız her ekipman son kalite ve teknoloji olurken uygulama tekniklerimiz de uzman ekip üyelerimiz tarafından gerçekleştirilen bir dizi işlem ardından gerçekleşirken güvenle yolculuk müşteriye kalır.

Kurum olarak kesintisiz hizmet sunarak hiç vakit kaybı da yanşamamasına ve yolda kalımların önüne geçme adına sektörde kendi farkımızı oluşturuyoruz. Müşterilerimizi dinlerken bu doğrultuda bir hizmet tipi oluşturmaya devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR