• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldız Yapı Dekorasyon

Adres :

İçmeler Mahallesi Erdoğan Sokak No 14 Kat: 2 Tuzla, İstanbul İstanbul » Tuzla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Yıldız

E-Posta Adresi :

yildizyapidekor36@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 672 88 15

Yapılar insanlığın barınma ve çalışma ortamını sağlar. Yüzyıllardır insanlığın barınma ihtiyacı ortadan kalkmadığı için her zaman yapılara ihtiyaç duyulmuş, farklı coğrafyalarda, farklı özelliklerde yapılar inşa edilmiştir. Gerek kültürel izler taşıyan gerekse coğrafi özellikler barındıran yapılar kalitesine bağlı olarak ve maruz kaldığı dış etkenlere bağlı olarak uzun yıllar ayakta kalabilir. Fakat tamamının belli bir ömrü vardır. Zaman zaman yapılan restorasyon uygulamaları ile yapıların ömrü çok daha uzatılabildiği gibi daha modern ve daha estetik bir hal alabilir. Hatta yok olma noktasına gelmiş tarihi yapılar restorasyon sayesinde yeniden şaha kaldırılabilir, tarihe tanıklıklarını sürdürmeleri sağlanabilir. Bütün bu hassasiyetle İstanbul/Tuzla’da hizmet verenYıldız Yapı Dekorasyonfirmamız bu güne kadar yüzlerce projenin üstesinden gelmiş, her geçen gün yenileri üzerinde çalışmaya devam etmektedir.

İstanbul inşaat,yapı dekorasyonsektörünün en köklü firmalarından birisi olan işletmemiz, benzersiz restorasyon çözümleri üretmektedir. Yıpranmış yapılar, tarihi dokusu zarar görmüş yapılar, hasar oluşmuş yapılar profesyonel ustalarımızın ve mühendislerimizin elinde siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda onarılmakta, tamir edilmekte ve istenen konsepte dönüştürülmektedir. Ustalarımız projelendirme ve çizim dâhil bütün detaylara riayet ederek yapıları ister orijinal hallerine dönüştürmekte ister modern bir konsepte kavuşturmaktadır.

Yıldız Yapı Dekorasyonolarak her biri alanında deneyimli ve eğitimli bir kadroyla çalışıyor, istanbul tuzla yapı dekorasyon firmaları,istanbul tuzla yapı dekorasyon ustaları,istanbul tuzla daire iç tasarım ,istanbul tuzla mantolama firmaları,istanbul tuzla mantolama fiyatları,istanbul tuzla dış cephe mantolama firmaları,istanbul tuzla asma tavan modelleri,istanbul tuzla asma tavan ustası,istanbul tuzla gergi tavan yapımı,istanbul tuzla gergi tavan ustası,istanbul tuzla gergi tavan modelleri, ve çok daha fazlasını yerine getiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR