• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldızlar Futbol Okulu

Adres :

Sevimli Halı Saha İpekyolu Cad. Peugeot Plaza Yanı Van » Edremit(Gümüşdere)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şakir Karataş - Servet Uğur

E-Posta Adresi :

sakirkaratas.65@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (532) 698 48 56

Whatsapp 2:

0 (546) 490 72 54

Türk futbolunun gelişimine oldukça olumlu bir yönde katkı sağlayan Yıldızlar Futbol Okulumuz, kendi alanında deneyim ve tecrübe sahibi bireylerle çalışmayı ilke edinmiş durumdadır. Ülkemizde çok yaygın bir şekilde oynanan futbolu, çocuklarımıza sevdirmek adına çıkmış olduğumuz bu yolda çok büyük başarılara imza atmış durumdayız. Futbol alanında büyük bir özveri ve olağanüstü bir çalışma temposu ile çalışan Yıldızlar Futbol Okulumuz, pek değerli gençlerimize futbolu sevdirmek adına üstün bir çaba sarf etmektedir.

Genç futbolcu adayların memnuniyetini en ön planda tutan Yıldızlar Futbol Okulumuz, alanında öncü çalışmaları ile tanınmakta ve Türk futbolu için mihenk taşı bir görev üstlenmesi ile bilinmektedir. Güzide Van ilimizin Edremit ilçesi içerisinde hizmette sınır tanımayan çalışma anlayışı ile öne çıkan markamız, sektöründe örnek marka imajı teşkil etmekte ve bütün hizmetlerini de bu genel ilke doğrultusunda sunmaya büyük gayret sarf etmektedir. En iyi eğitimi en kısa sürede gençlerimize sunmayı amaç edinen okulumuz, sektöründe özgün çalışmalarıyla da tanınmaktadır.

Van Edremit futbol okulu şubesi ile alanında lider ve öncü çalışmalara devam eden Yıldızlar Futbol Okulumuz, marka adını çok daha yüksek yerlere çıkarmak adına günden güne kendisini geliştirmekte ve üst düzey kalitedeki hizmet standartlarından da asla ödün vermemektedir. Gün içerisinde futbol okulu şubemiz veya şube GSM telefon numaramız aracılığıyla bizlere anında ulaşabilir ve çeşitli hizmet seçeneklerimizden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR