• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yıldızlı Güzellik Salonu Ayvalık

Adres :

150 Evler Mahallesi Atatürk Bulvarı ( İsmet İnönü Kültür Merkezi Yanı )no: 269/4 Balıkesir » Ayvalık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yıldız Soydan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 479 82 60

Whatsapp 2:

0 (533) 465 72 30

Yıldızlı Güzellik Salonu Ayvalık adındaki firmamız, birmilyonnokta.com üyesi olduğunu duyuruyor ve bunun gururunu siz değerli müşterileri ile paylaşıyor. Balıkesir'de en iyi güzellik hizmetini sunan tek firma olarak firmamız, müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Kaliteli ve güvenilir hizmeti ile herkesin ilk ve tek tercihi olmaya devam eden firmamız, bakım adına çığır açan yenilikleri ile karşınızda.

Firmamız, müşterilerinin sağlığına son derece önem vermekte ve sağlık kurallarına uygun hizmet vermektedir. Bunun için firmamız, her gün düzenli olarak mekân temizliği yapmakta ve çalışanlarının kişisel bakımını sık sık kontrol etmektedir. Bakım denince akla gelen tek firma olarak, müşterilerimizin hem takdirini hem de güvenini kazanmış bulunmaktayız. Son derece şık ve ferah salonunda müşterilerini gayet mütevazı bir şekilde ağırlayan firmamız, güzelliğinize güzellik katmaya geliyor.

Balıkesir güzellik merkezi, lazer epilasyon, cilt bakımı, ipek kirpik uygulaması, protez tırnak uygulaması, altın oran kaş tasarımı, saç bakımı, gözenek sıkılaştırma işlemi, bölgesel zayıflama, kalıcı makyaj ve dudak renklendirme gibi birçok hizmeti ile yanı başınızda hizmetinizdedir. Bizleri tercih ederek güzelliğinize güzellik katabilir ve yaşlanmanın önüne set kurabilirsiniz.

Firmamız, dönemsel olarak kampanyalar yapmakta ve bu kampanyalar dâhilinde birçok bakımı neredeyse ücretsiz yapmaktadır. Sizler de bu kampanyalardan haberdar olmak ve hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız eğer bizleri takipte kalın. Randevu sistemi ile çalışmakta olan firmamızı arayarak dilediğiniz zamana randevu alabilir ve bakıma gelebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR