• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yılmaz Kardeşler Mermer & Mavi Mermer

Adres :

Ertuğrul Gazi Mah. Remis Sk N: 4 Pendik İstanbul, Pendik/istanbul İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Günay Yılmaz - Tuncay Yılmaz

E-Posta Adresi :

info@yilmazkardeslermermer.com

Whatsapp 1:

0 (553) 237 43 64

Whatsapp 2:

0 (538) 661 06 37
Yılmaz Kardeşler Mermer & Mavi Mermer olarak ;pendik mermer tezgah yapımı,pendik mermer basamak yapımı,pendik mermer dekorasyon firmaları,pendik mermer basamak modelleri,pendik mermer mutfak tezgah modelleri,pendik granit tezgah yapımı,pendik granit mutfak tezgah yapımı,pendik çimstone tezgah modelleri,pendik çimstone tezgah fiyatları,pendik çimstone tezgah işleri,pendik çimstone tezgah ustası, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Yılmaz Kardeşler Mermer & Mavi Mermerfirmamız İstanbul /Pendik'te faaliyetlerine devam etmekte, uzun yallardır büyük bir özveriyle çalışmalarımız sürmektedir. Bizler başarı basamaklarını hızla tırmanarak kısa sürede sadeceİstanbul'un değil, bütün bir ülkemizin marka değerlerinden birisi haline geldik. Hiçbir zaman da başarılarımızı yeterli görmüyor, hep daha kalitelisini, daha estetiğini üretmeye çaba sarf ediyoruz. Ayrıcalıklı hizmet dünyamıza her gün daha geniş kitleye ulaştırmaya çalışıyoruz.

İstanbul mermer ve granitsektörünün lider firmalarından birisi olarak koşuşuz müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. Sürekli değişen ve gelişen bir alanda görev yaptığımız için bizler de kendimizi yeniliyor, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit ve karşılama noktasında özveriyle çalışıyoruz. Her ne gerekiyorsa tam zamanında, tam da olmasını istediğiniz gibi karşınıza çıkarıyoruz. Bütün projelerimize hassasiyet gösteriyor, yaşam alanlarınıza tarz katabilmek, uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz evler, iş yerleri, ofisler, ticari mekanlar geliştiriyoruz.

Yılmaz Kardeşler Mermer & Mavi Mermerolarak öncelikle kalite standartlarımızdan ödün vermiyoruz. Birinci sınıf yerli ve ithal malzeme kullanıyor, bunu dünyanın en seçkin markalarıyla donatılmış, en yeni teknolojilere sahip makinalarımızla işliyor, mekanlara özel hale getiriyoruz. Uzun yıllar ilk günkü kalitesinde kalabilecek, deforme olmadan kullanılmaya devam edecek ürünler ortaya çıkarıyoruz. Aynı zamanda estetiği de öne çıkarıyor, her projemizin ve ürünümüzün bulunduğu mekânı en şık hale getirmesini sağlıyoruz. Kişiye özel, isteğe göre tasarımlar yapıyor, kaliteyi ve şıklığı uygun fiyatla taçlandırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR