• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yılmaz Yapı Dekorasyon

Adres :

Üçevler Mah. Dörtler Sok. No: 30/1 Nilüfer/bursa Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Yılmaz

E-Posta Adresi :

yilmazyapi16@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 388 56 37

Bir ortamda kendinizi rahat hissetmek istiyorsanız öncelikle ortamın sizin zevkinize hitap etmesi gerekir. Eğer sevmediğiniz renklerin hakim olduğu bir ortamda bulunuyorsanız kendinizi huzursuz hissedebilir, enerjinizin düştüğüne şahit olabilirsiniz. Evler, insanların vaktini en verimli geçirdiği yerler oluyor. Eğer siz, evinizde kendinizi daha iyi hissetmek istiyorsanız evinizin dekorasyonunu değiştirmelisiniz. Evinizde kullandığınız renkler, mobilyalar, aksesuarlar, çiçekler… Tüm bunlar bir uyum içinde olmadığı sürece size karışık ve soğuk gelecektir. Bu nedenle kendinizi bulunduğunuz ortama ait hissetmez ve huzursuz olabilirsiniz.

Firma olarak yılların bilgi ve birikimine sahibiz. İşimizi severek, isteyerek ve büyük bir ilgiyle yapıyoruz. İç dekorasyonsektöründe verdiğimiz hizmet doğrultusunda profesyonel ekibimizle müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Doğru renkler, mobilyalar ve aksesuarlar kullanıyoruz. Kullandığımız mobilyalarla daha kullanışlı alanlar oluşturuyoruz.

Firma olarak son teknoloji cihazlarımızdan yardım alıyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde yaşanan yenilikleri yakından takip ediyor, bu yenilikler doğrultusunda kendimizi ve çalışmalarımızı geliştiriyoruz. Kalite standartları içinde verdiğimiz hizmet sayesinde bugüne kadar %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı başarmış bulunmaktayız. Sektörde hizmet vermeye devam ettiğimiz sürece de müşteri memnuniyetini sağlamaya ve yüksek tutmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR