• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yılmazer Oto Kurtarma

Adres :

Osmaniye Mahallesi 8. Sanayi Sokak No: 23 İzmir » Kınık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Yılmazer

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

35jdp04@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 015 64 93

Whatsapp 2:

0 (535) 477 21 08

Sektördeki tecrübeleriyle, iletişimi kuvvetli, pozitif enerjiye sahip çalışanlarıyla adından söz ettiren Yılmazer Oto Kurtarma ailesi olarak sizlere birmilyonnokta.com adresinden hizmet sağlamaktayız. Dürüst, saygılı ve çalışkan bir iş ahlakıyla sizlere hizmet sunmaktayız.

İzmir yol yardım sektöründe verdiğimiz hizmetlerin kalitesiyle fark yaratarak İzmir’in en çok tercih edilen oto kurtarma firması olmaktan gurur duymaktayız. Sizlerin hizmetlerimize olan geri dönüşleri sayesinde mesleğimize dört elle sarılıp keyifle çalışmaktayız. Oto kurtarma, araç alım satımı ve yol yardımı hizmetlerini en kaliteli ve en hızlı şekilde firmamızdan alacağınızı garanti etmekteyiz. Her marka ve modelde aracın alım satım işlerini güvenle yapabileceğiniz bir firma olmak için çabalamaktayız. İkinci el araçlarınızı değerinde alıyoruz. Bütçenize uygun fiyattaki araçlarımızın satışını yapıyoruz. Bizleri günün her anında arayabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti ve müşteri beğenisini en yüksek seviyede tutmak firmamızın en temel prensibidir. Bunun için deneyimli ve güler yüzlü personelimizle sizlere en güvenilir oto çekici hizmetini bütçenize uygun fiyatlarla sağlamaktayız. Son teknoloji cihazlarımızla donatılmış araçlarımızı aracınızın bulunduğu konuma getirerek en kısa sürede sizlere yol yardımı hizmeti sunuyoruz. Sizlere araçlarınızı en kısa sürede teslim edeceğimizin garantisini sunmaktayız.

Vizyonumuz, hizmet ağımızın gün geçtikçe büyümesi ve müşteri sayımızın gün geçtikçe artmasıdır. Bizlere ihtiyaç duyduğunuz her an iletişim numaralarımızı arayarak ulaşabilirsiniz. Güvenilir oto alım satımın tek adresi olan firmamıza sizleri de görmekten memnuniyet duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR